Előzmények
blondey | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.14 21:14:45 (49823) |
Ezt tudva, még jobban bosszant a dolog! Most közben frissítettem a 3.5.2 bétára, de ettől sem változott a dolog.[ előzmény: (49821) scele, 2010.06.14 20:48:39] |
|
blondey | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.14 20:39:47 (49820) |
Kipróbáltam - így valóban nem takarja a GPX ikonokat, de mégsem gondolom, hogy ez lenne a megoldás! Másnak, Oregon 300-on miért nem takarja azonos beállítások mellett?[ előzmény: (49792) magpet, 2010.06.13 13:38:16] |
|
magpet | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.13 13:38:16 (49792) |
Ez a réteg-sorrend nem babrálható.
Próbáld ki azt, hogy kikapcsolod a térképi pontok megjelenítését! (Setup/Map/Advanced Map Setup/Zoom Levels/Map Points - ezt tedd OFF-ra!) Így biztosan nem fognak takarni semmit.[ előzmény: (49758) blondey, 2010.06.12 11:48:25] |
|
blondey | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.12 11:48:25 (49758) |
Tisztelt Guruk! Vettem egy Oregon 450-et, mert nagyon megtetszett egy ilyen készülék és egyből elegem lett a PDA-va való ládázásból. Isten egy ilyen Oregon, de belefutottam vele egy problémába. Felteszem rá a TUHU térképet, valamint felteszem rá a GPX-ben letöltött láda adatbázist, de a térkép rétegződésnél valamiért a GPX a TUHU alá kerül, és emiatt a TUHU-n alapból megjelenő kis körben lévő kis i betű eltakarja a láda ikonokat. 5m-es nagyításban, az esetleges pontatlanság miatt néhány ládánál egymás mellett vagy részben letakarva látszik a két ikon, de ennél erősebb nagyításban már a kis i betű van felül. Én azt gondoltam, hogy a GPX rétegnek kellene legfelül elhelyezkedni és ez egy Oregon 300-on így is van.
Lehet valahogyan állítani a rétegek sorrendjét? Van erre megoldás v. szokjam meg? |
|
|
|