Előzmények
Gabe | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.30 09:59:52 (48650) |
Ha a készüléken nem látsz egyetlen útpontot sem (keresés, útpontok), akkor passz.
Ha viszont látsz ilyet, de nem azt, amit fel akartál tölteni, akkor:
1. Töröld ki az összes útpontot a készülékről (a Vista Cx menüjéből)
2. Az MS-ben csak azok az útpontok legyenek benne, amiket fel akarsz tölteni (a többit töröld ki), és az összes számuk legyen kevesebb, mint amennyit a készülék megenged (én célszerűen 5-10 ponttal próbálkoznék először)
3. Most indítsd el a töltést (elég csak az útpontokat kijelölni töltésre).
4. Nézd meg az eredményt.
[ előzmény: (48649) vaslemez, 2010.04.30 09:44:28] |
|
vaslemez | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.30 09:44:28 (48649) |
Most kb: 900 pontot akartam feltenni, .mps-ben de továbbra sem találom a waypointok között![ előzmény: (48639) olahtamas, 2010.04.29 16:51:04] |
|
vaslemez | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.29 14:34:14 (48637) |
Az MS-el küldtem a készülékre, ráadásul térképekkel együtt.
A térképek megvannak és műk![ előzmény: (48636) olahtamas, 2010.04.29 14:25:38] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.29 14:25:38 (48636) |
A pontokat a kártyára mentetted simán, vagy küldted a készülékre.
A legjobb volna elolvasni a kézikönyvet :)[ előzmény: (48634) vaslemez, 2010.04.29 13:21:00] |
|
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.29 11:39:56 (48629) |
Minden poiban is kerestem őket.
Hát ott sem fogod meglelni. Az Útpontok között próbáld[ előzmény: (48628) vaslemez, 2010.04.29 11:24:42] |
|
vaslemez | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.29 11:24:42 (48628) |
Igen, az MS tudomásul vette, hogy ott vannak a pontok és felrakta.
Minden poiban is kerestem őket.[ előzmény: (48627) bigmick, 2010.04.29 11:15:34] |
|
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.29 11:15:34 (48627) |
Első kérdés:
a MS mit mond? Fel tudta rakni a ládapontokat vagy nem?
Második kérdés:
a kütyüben melyik menüpontban próbálod előcsalni a ládapontokat?
Geocahce alatt nem biztos, hogy látni fogd. Útpontok között viszont igen[ előzmény: (48626) vaslemez, 2010.04.29 10:58:44] |
|
vaslemez | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.29 10:58:44 (48626) |
Szia, Mindenki!
Tud valaki segíteni?
ETrex Vista Cx-em van, és próbálnám a geoládákat feltölteni, de nem megy.
Elolvastam az idevonatkozó leírásokat és követtem is lépésről-lépésre, de akkor sem tudok a gypsiben rákeresni a ládákra. Az MS-el kiválasztom a térképeket, a pontokat, látja is őket, fel is rakja, de semmi.
Próbáltam klf. formátumokat is.
Help! Kösz! |
|
|
|