Előzmények
partizán | hozzászólásai | válasz erre | 2009.03.04 08:12:06 (38457) |
Én MapSource v2-ben mentem le a ládákat. Ezt nyitom meg MS-ben. Nem ráhúzom, hanem a menüből, de ez talán mindegy.[ előzmény: (38435) gyumiteam, 2009.03.03 15:23:34] |
|
gyumiteam | hozzászólásai | válasz erre | 2009.03.03 15:23:34 (38435) |
Az tiszta, h üres a MS. Megvan a lementett cache.mps fájl. Asztalról belehúzom a progiba, de nem nagyon változtat a dolgon. Ugyan úgy üres marad. Ha a programból nyitom meg ugyan ezt a cache-t, szintén nem történik semmi...[ előzmény: (38434) pogi, 2009.03.03 15:15:39] |
|
pogi | hozzászólásai | válasz erre | 2009.03.03 15:15:39 (38434) |
A MS mindíg üresen nyílik meg. Az asztalra mentsd a pontokat és mindíg bele kell húzni a megnyitott MS-ba.Nekem is mindíg üres volt, de azt mondták a hozzáértők, hogy ez így jó. Így mindíg az aktuális, szűrt pontokat tudod megnézni a MS-ben.Ha már "belehúztad" a megnyitott MS-ba akkor onnan már rá tudod tölteni a gps-re. Remélem érthető, vagy nem... (én nem vagyok profi) [ előzmény: (38433) gyumiteam, 2009.03.03 15:01:00] |
|
gyumiteam | hozzászólásai | válasz erre | 2009.03.03 15:01:00 (38433) |
Sziasztok! Megpróbáltam visszaolvasni a bejegyzéseket, de nem nagyon találtam a problémámra választ. Ha valakinek lenne ötlete, örömmel venném. Vettem egy Legend HCX-et, kaptam hozzá Naviguide MO térképet. Minden simán ment, 5.0 megfrissít 5.1re, áttol gépre. MS feltelepít, frissít. Hiába töltök le gpx vagy mps formátumot, nem tudom a gépre a MS segítségével áttornászni a geoládákat. Szűkítve letöltöm, ami nekem kell, lementem, és amikor megnyitom a program segítségével, nincs benne egy pont sem... Ötlet vki? Az összes FAQ-t olvastam... |
|
|
|