Előzmények
BoPe | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.01 16:36:03 (37699) |
Bocsi, közben próbálgattam és meglett.
Átállítottam az utca kijelölésénél 100-ról 200-ra a megjelenítendő találatokat és így már látszik, de csak ha legörgetek.
Más utcát beírva viszont rögtön dobja az első helyen. pl. Szent László utca
Lehet, hogy valamit én bénázok akkor elnézést a zavargásért.[ előzmény: (37698) BoPe, 2009.02.01 16:23:30] |
|
BoPe | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.01 16:23:30 (37698) |
Budakalász János utca 6.
Egészen véletlen derült ki a dolog, kalászi vagyok, de nem tudtam hova esik ez a rész, ezért próbáltam rákeresni.
Köszönöm a segítséget, várom a választ.[ előzmény: (37694) Andreas, 2009.02.01 12:09:12] |
|
Andreas | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.01 12:09:12 (37694) |
Ha megadod a konkrét címet megkeressük a hiba okát. Egyébként a Naviguide térkép nem hozzánk tartozik, ha térképhibáról lenne szó nem fogjuk tudni javítani.[ előzmény: (37661) BoPe, 2009.01.31 11:23:29] |
|
BoPe | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.31 11:23:29 (37661) |
1? az miért van, hogy a mapszószban 6.13.7 a helyek keresése/cím alapján nem találja a megadott címet (az utcát nem találja)5.1-es NG-n, ugyanakkor a térképen az egért odahúzva látszik az utca és a házszám is?
Köszi a válaszokat! |
|
|
|