Előzmények
totik | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.22 21:41:11 (37485) |
Köszi, de nem hiszem, hogy ez a baj. Az ingyenes térkép thaiföld, a feltöltött pedig Mao (NG4.6). (nem nagyon tudják kitakarni egymást...
Mégegyszer a kérdésem, hátha vannak erre térképgyárosok: .img fáljból MapSet ToolKit-tel kreált térkép a MapSource-ban szépen megnyílik, nagyítható, de a térképszelvény kijelölővel nem tudom kijelölni, így a GPS-be sem töltődik le. Ötlet?
[ előzmény: (37422) Hajo, 2009.01.22 09:00:57] |
|
Hajo | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.22 09:00:57 (37422) |
Ha a készülékbe más térképet is feltöltöttél, akkor lehet, hogy egy másik térkép kitakarja.
Ha igen, akkor a térkép képernyőn menü, majd térkép beállítások oldalon jobbra-balra mozgással a térkép beáll: info lapon újból menü és kapcsold ki a többi térképet.
Ha ezt tudtad, akkor bocsi.[ előzmény: (37421) totik, 2009.01.21 23:30:29] |
|
totik | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.21 23:30:29 (37421) |
Még mindig az ingyenes (nem feltört, lelkes felhasználók által kreált) letöltött térképekkel molyolok, és ismét elakadtam, segítség kéne.
Mindenféle progik letöltése és a térkép ide-oda konvertálása után eljutottam oda, hogy meg tudtam nyitni mapsourceban a térképet. Azzal még együtt tudnék élni, hogy 5-600 métert el van csúszva DK felé, de jobban bánt, hogy nem tudom kijelölni, letölteni a GPS-be. A listában jelzi a nevét és egy 3,7MB méretet, azonban a kütyüben nézve semmi sincs ott, ahol a térképnek lennie kellene. (Más térképből való szelvények megjelennek.)
Tudna valaki valami okosságot mondani?
Előre is kösz! |
|
|
|