Előzmények
clip | hozzászólásai | válasz erre | 2005.03.28 20:21:17 (960) |
Én az ozit nem találtam lassúnak, úgyhogy nem is kerestem alternatívát! Persze 100 km/h-nál lehet hogy lassú, de a turistautakon nem sűrűn szaladozok annyival. Ja meg mivel már az összes térképem .ozf2-ben van, ezért nincs sok kedvem ezeket átkonvertálgatni.. (pertsze ha a GPSDash kezeli ezt, akkor semmi)[ előzmény: (959) bregő és andorpapa, 2005.03.28 20:12:24] |
|
bregő és andorpapa | hozzászólásai | válasz erre | 2005.03.28 20:12:24 (959) |
Hát igen, az Oziról sokat hallottunk, sajnos sok rosszat is. Most GPSDash-t használunk, ez is kezeli a nagy térképeket, és szerintem sokkal gyorsabb az összes, általunk eddig használt programnál.[ előzmény: (956) clip, 2005.03.28 18:21:06] |
|
clip | hozzászólásai | válasz erre | 2005.03.28 18:21:06 (956) |
Használj OziExplorert, az prímán kezeli a bazinagy (értsd: full térkép, 6500*8800) méreteket is.[ előzmény: (951) bregő és andorpapa, 2005.03.28 13:16:29] |
|
bregő és andorpapa | hozzászólásai | válasz erre | 2005.03.28 13:16:29 (951) |
És mennyire vagy elégedett vele? Mármint a GPSTunerrel? Mi is ezt használtuk eddig, de zavart, hogy a mi gépünkön (Dell Axim X5) kb. 700x700-nál nagyobb térképet nem lehetett megetetni vele, ráadásul valamilyen misztikus oknál fogva a térképen eredetileg zöld részeket mindig kicsit barnította, a 3.6-os verzió is. Meg eléggé lomhának tűnt. Te hogy vagy ezzel?[ előzmény: (950) TyuTyu, 2005.03.28 12:50:26] |
|
|
|