Előzmények
spagoca | hozzászólásai | válasz erre | 2008.11.19 15:54:34 (35648) |
A nézetek nekem is előállnak de a 22/06/2008 satinfokkal. Megnéznéd, hogy Neked milyenek a satinfoid? Nekem változatlanul ezt írja "s more then 30 days old", "22/06/2008"
Ez pedig elé avitos, vagy nem kell változnia?[ előzmény: (35645) jekaeff, 2008.11.19 11:49:15] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2008.11.19 11:49:15 (35645) |
Nekem működött. Kiírja, hogy törli a régit, de az új is betöltődik!!!
Utána az ikonokra kattintgatva már előjönnek a különböző nézetek.[ előzmény: (35643) spagoca, 2008.11.19 11:34:53] |
|
spagoca | hozzászólásai | válasz erre | 2008.11.19 11:34:53 (35643) |
Szia köszi. Beállitottam a Station, kikapcsoltam a nyárit. A satelit info alatt azt találom, hogy a "s more then 30 days old" "22/06/2008" Ezt kellene up to datelni. Probáltam a letöltött adatokat beimportálni de valamiért nem fungál. A sat info továbbra is az idázetteket írja ki. ???????
A load pedig csak törli a progi régi almanac adatait. ?????????
@david nem elérhet sehol? Hátha Ő már átrágta magát ezen a problémán.
Ha rájősz valami huncutságra oszd meg velem.[ előzmény: (35639) jekaeff, 2008.11.18 22:56:03] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2008.11.18 22:56:03 (35639) |
...és ne felejtsd el a Station-nál a "Time Zone"-ra kattintva kikapcsolni a nyári időszámítást. Nem is értem, ez miért nem automatikus.[ előzmény: (35638) jekaeff, 2008.11.18 22:38:45] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2008.11.18 22:38:45 (35638) |
Persze be kell állítani a megfigyelési pont paramétereit is (a legelső ikonra - Station - kattintva).[ előzmény: (35633) spagoca, 2008.11.18 22:20:04] |
|
spagoca | hozzászólásai | válasz erre | 2008.11.18 22:20:04 (35633) |
Köszi, de már olvastam. Sajnos a progiba valo töltésről nem szól mivel neki biztos természetes folyamat. Az adatokat már letöltöttem, de a bevarázslásuk nem megy.[ előzmény: (35629) jekaeff, 2008.11.18 19:27:04] |
|
spagoca | hozzászólásai | válasz erre | 2008.11.18 19:23:04 (35628) |
Szerbusz, a Trimble "Planning V2.88" alá hogyan lehet betölteni az éppen aktuális GPS holdállások adatait?
Gondolom le kell szedni az internetről de hogyan és hogyan lehet a fenti progiba bevarázsolni, hogy az az aktuális adatokkal tervezzen ill. mutassa a holdak időbeli helyzetét?
Köszi a segítséget[ előzmény: (35627) jekaeff, 2008.11.18 19:14:46] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2008.11.18 19:14:46 (35627) |
Ööööö, nem úgy volt, hogy az újabb verziók mentenek gpx-be, a régebbiek pedig a Garmin saját mágikus formátumába?
A régi formátumot GPX-re konvertáló programot a honlapomon találod (GMXT2GPX programnéven), lásd az adatlapomon a nick-emre kattintva.[ előzmény: (35626) horogatya, 2008.11.18 18:48:37] |
|
horogatya | hozzászólásai | válasz erre | 2008.11.18 18:48:37 (35626) |
hello!
régebben volt róla szó hogy mobile xt újabb verziói már nem gpx-be mentenek.
erre született valami megoldás?
köszi. |
|
|
|