Előzmények
mb2000 | hozzászólásai | válasz erre | 2008.08.12 14:04:42 (32975) |
Na, ez igaz, máshol is felléphet ez a probléma... Csak azért írtam, mert nekem is kiadta a déli partról a 6-7 km-re lévő északi ládákat :-)[ előzmény: (32967) McLee, 2008.08.11 21:41:19] |
|
McLee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.08.11 21:41:19 (32967) |
Valóban, erre nem gondoltam. Viszont mb2000 hozzászólására reagálva megjegyzem, nem csak a Balaton környékén nem elég szerintem a légvonalbeli táv. Ugyanis pl. volt olyan, hogy a megtalált láda helyén néztük a listában a legközelebbit, amit 1,8 km-nek jelzett. Aztán az úton 22 km lett belőle... erre gondoltam, hogy jó lenne, ha ez nem lenne. De ha ez van, hát ez van :)[ előzmény: (32965) magpet, 2008.08.11 16:10:37] |
|
magpet | hozzászólásai | válasz erre | 2008.08.11 16:10:37 (32965) |
Igen, az nem lenne rossz. Viszont ehhez a lista minden tagjához tartozóan úton le kéne számolni a távot, ami eléggé processzorgyilkos feladat lenne. Gondolom ezért maradt az egyszerű légvonalas adat.[ előzmény: (32964) McLee, 2008.08.11 15:16:11] |
|
McLee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.08.11 15:16:11 (32964) |
Igen, ezt észrevettem, csak azt hittem, a listában is lehet látni a rendes távolságot, mert így egyszerűbb lenne eldönteni, hogy induljunk-e, vagy keressünk másikat.
Köszönöm a válaszodat magpet![ előzmény: (32956) magpet, 2008.08.11 12:30:34] |
|
magpet | hozzászólásai | válasz erre | 2008.08.11 12:30:34 (32956) |
Ha a Go-re nyomsz, letervezio az útvonalat a beállított metódussal. A listában, és a láda alap-adatainál csak légvonalat ír.[ előzmény: (32955) McLee, 2008.08.11 12:23:31] |
|
McLee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.08.11 12:23:31 (32955) |
Üdv,
újabb kérdés Oregon ügyben :) Hogyan lehet beállítani, hogy a Geocache menüben ne a légvonalbeli távolságát mutassa a közeli ládáknak az aktuális pozíciótól? Bogláron 6,7 km-nek jelzi a Badacsonyi sétát :) Természetesen az útvonaltervezés gépkocsira van állítva, nem tengeralattjáróra...
Köszi! |
|
|
|