Előzmények
P.ISTI | hozzászólásai | válasz erre | 2008.04.03 11:19:26 (28031) |
Bots! Csak most olvastalak!
Otthonról dobom a mélt. De miről is?
Na, majd megbeszéljük...[ előzmény: (27483) piret, 2008.03.21 12:37:37] |
|
piret | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.21 12:37:37 (27483) |
Maga már a hárombetűsnél sem akart tesztelő lenni :) Dobjon egy mailt, mert éppen sehol vagyok.[ előzmény: (27482) P.ISTI, 2008.03.21 12:21:23] |
|
SagiK | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.21 09:57:43 (27469) |
Én csak most küldtem el. :-o
És igen, nyitja a mapszósz....
Nem értek valamit.[ előzmény: (27462) Joey, 2008.03.21 09:41:53] |
|
Joey | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.21 09:41:53 (27462) |
Megjött köszönöm, ugyanúgy "érvénytelen Mapsource file", nálad ez megnyílt?[ előzmény: (27461) SagiK, 2008.03.21 09:38:34] |
|
Joey | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.21 09:36:53 (27459) |
Az eredeti "kod" nekem is megy, a "nev" nem megy. A Budapesti, Fejér, Pest, Nográd és Komárom megyéből kell az összes POI kivéve a Húsvét, Mikulás, HP, Vándorbogár és Szelektív pontok. Köszönöm![ előzmény: (27458) yoggi, 2008.03.21 09:32:09] |
|
Joey | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.21 09:31:06 (27457) |
Nem jó, az az egy mező nem megy. Esetleg megtennéd, hogy kipróbálod és ha neked megnyitja átküldöd a file-t a kaszast kukac gémél pont komra? Nagyon megköszönném![ előzmény: (27455) yoggi, 2008.03.21 09:29:56] |
|
yoggi | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.21 09:29:56 (27455) |
Ha az eredeti beírásba cseréled ki a kod-ot nev-re az nem jó? Úgy ok a dolog.[ előzmény: (27454) Joey, 2008.03.21 09:28:07] |
|
Joey | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.21 09:28:07 (27454) |
Érdekesség, hogy bármelyik mező lehet a "kod" helyén és működik, kivéve a "nev" :O[ előzmény: (27452) Joey, 2008.03.21 09:04:26] |
|
Joey | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.21 09:04:26 (27452) |
Nekem sajnos ismét "érvénytelen mapsource file" lett belőle. Kipróbáltam több formátumban is, detto :([ előzmény: (27451) SagiK, 2008.03.21 08:49:53] |
|
SagiK | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.21 08:49:53 (27451) |
Ne változtass semmit, csak a "kod"-ot "nev"-re, majd mps-ben töltsd le. Nekem működik.[ előzmény: (27450) Joey, 2008.03.21 08:44:41] |
|
Joey | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.21 08:44:41 (27450) |
Szeretném letölteni a POI táblát a GPS-emre. Ha a név mezőben a *field name="nev" ereg="[A-Za-z0-9]" fill="_" length="12"/* kifejezést használom, a MapSource mindig felborul "Érvénytelen mapsource file" hibaüzenettel. Van ötlet, hogyan lehet a POI-k rövid nevét (field name="kod") kicserélni a hosszúra (field name="nev") a letöltésnél?
* helyett kacsacőrök vannak természetesen |
|
|
|