Előzmények
kigyula1 | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.22 16:52:46 (19539) |
Igen rájöttem erre már én is .Wartburgossal múlt hétvégén közösen kirándultunk .Hát a geko az tudta a dolgát,nem úgy mint az én szuper ketyerém :-(
Akkor azt mondod ,hogy nem is érdemes a térképekkel kinlódni?[ előzmény: (19538) KiVi, 2007.01.22 16:46:24] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.22 16:46:24 (19538) |
Háát, kesselni mégis csak céleszközzel a legjobb. ;) Próbálkozhatsz térképet szkennelni, Ozi alá pár éve 1-2-t begyűrtem de nagyon pontatlan.[ előzmény: (19537) kigyula1, 2007.01.22 16:44:02] |
|
kigyula1 | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.22 16:44:02 (19537) |
Sajnos nem szereti a russa.t a kütyüm.Sirf III as PDA.s teló nem igazán jó igy kesselésre. Russával ,nagyon lassan frissiti a műhold jeleket,van,hogy percegik nem változik rajta semmi aztán beugrik valami adat és megint semmi :-) Ugyan igy jártam GPSTUNER 5 el is .Viszont ebből a régebbi verzió kitunően működik./maradok a kaptafánál/Valamiért nem tökéletesek ezen a kütyün ezek az uj szoftverek.[ előzmény: (19536) KiVi, 2007.01.22 16:31:33] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.22 16:31:33 (19536) |
Hello!
A kalibrált meg a pontos kifejezések ütik egymást, nincs is ilyenem. Ami pontos az a tuhu s ezt Russaval tudod használni. Keresd meg andorpapa leírását (kütyük fórumban 1001x ott a link) abból minden kiderül.[ előzmény: (19535) kigyula1, 2007.01.22 16:04:28] |
|
kigyula1 | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.22 16:04:28 (19535) |
Szia KIVI!
Meg tudnál osztani velem egy Mecsek térképed ami pontos ?
És Kalibrált .GPS Tunerra vagy GPSDash2 re kellene feltennem .
Köszi
[ előzmény: (19524) KiVi, 2007.01.22 09:42:34] |
|
padler | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.22 01:36:30 (19518) |
Most tudtam reprodukálni GCAKLF-nél. Mapsource (2007.01.21-i verziójú TUHU-val). Mapsource-ban a GCAKLF fölé megyek, jobb gomb, "Látványosságok - GCAKLF-Balatoni löszfal" kiválasztva, "Jellemző tulajdonságai" kiválasztva. Ezt kapom:
"GCAKLF - Balatoni löszfal
47,015317;18,155883;GCAKLF-BALATONI LöSZFAL;H-S:808-M:173M-N:2.5-T:1.5-R:2003.12
898-808"
Kategória: Látványosságok
Alkategória: Tereptárgy
Ha a kapott koordinátákkal felveszek egy útvonalpontot, az teljesen máshová mutat, nem GCAKLF-re (valódi: N 47° 0,9190' E 18° 9,3530').[ előzmény: (19516) padler, 2007.01.22 00:38:08] |
|
padler | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.22 00:38:08 (19516) |
Mi is jártunk úgy, hogy GCAKLF-nél szó szerint a Balatonba akart vinni a letöltött koordináta:( Aztán a kinyomtatott ládaoldalról átírtuk a számokat, utólag pedig nem sikerült reprodukálnom a hibát:( Garmin Venture Cx-ünk van. Mindenesetre azóta ha nem úgy néz ki a helyszín mint amire emlékszünk, vagy már sokat kerestük a ládát, összehasonlítjuk az adatokat.[ előzmény: (19514) Pétör, 2007.01.21 23:33:16] |
|
Pétör | hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.21 23:33:16 (19514) |
Hátha tud valaki segíteni, ideírjuk a problémánkat.
etrex Garmin Cx GPS-ünk van. A Trip & Waypoint Manager segítségével letöltjük rá GCMNK-2 koordinátáit (N 48°12,3100', és E 21°8,8750' 216 m) de a készülék az N 48°12.113', E 021°09.103', 216 m koordinátákat tárolja el.
Mitől van ez? Lehet ezen segíteni?
|
|
|
|