Előzmények
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2019.06.16 19:55:02 (77877) |
Próbálj meg térképet váltani, lehet, hogy az Openmaps van beállítva. Ez most nekem se jön be, nem érhetők el a csempék.[ előzmény: (77876) Frentzen, 2019.06.16 19:16:20] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2019.06.16 19:16:20 (77876) |
Otthon szoktam nézni telefonon wifi kapcsolattal. Galaxy s9. Mindig beszokott jönni. Csak tegnap este óta nem. Nem kapcsoltam ki rajta szerintem semmit.
Bp. szokott lenni a kezdő pozició.
A ládákat betölti csak nagy fehérség van mögötte.[ előzmény: (77875) Old Eye, 2019.06.16 11:23:20] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2019.06.16 11:23:20 (77875) |
Be van kapcsolva a térképnézet?
Milyen készülékkel? Okostelefonon gyenge térerőnél/WiFi-nél sokat kell várni, kapcsolatbontás lehet.
Mindig vagy ha csak egy geoldádánál, melyiknél?
Megtörténhet, a koo vízfelületre mutat (pl N0.0 E0.0), akkor a semmi jön, ha a tuhu.hu-ra van állítva a térképtípus, határon tüli geoládák esetén szintén a semmi jön.[ előzmény: (77873) Frentzen, 2019.06.16 07:32:29] |
|
|
|