+
geoládák
~
|
+
megtalálások
~
|
+
felhasználók
~
|
+
poi
~
|
fórum
|
FAQ
|
belépés
Térképek
Geomap +
Mapy Tourist
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
---------------
az összes fórum egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
---------------
az összes fórum egyben
Leírások
---------------
A játékról
---------------
FAQ
---------------
Egyesület
Ki kicsoda
Fórummoderálás
Közhasznúság, 1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
---------------
GC a sajtóban
Előzmények
ocsike78
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2016.08.29 19:53:38 (74646)
Köszi szépen. A két adatbázist nem lehet egybe építeni a pontos megjelenítés érdekében?
[
előzmény
: (74642) Old Eye, 2016.08.29 14:07:49]
Old Eye
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2016.08.29 14:07:49 (74642)
Nem ugyanabból az adatbázisból veszik a térkép adatokat.
[
előzmény
: (74641) ocsike78, 2016.08.29 13:07:24]
ocsike78
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2016.08.29 13:07:24 (74641)
Üdv!
Kipróbáltam a tuhu-s mapsforge térképet és van ahol elég nagy az eltérés az openmaps-on elérhető térképhez képest.
Mi az eltérés oka? A program és a rendertéma ugyanaz mindkét esetben.Például:
openmaps:
tuhu:
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[turistautak.hu]
[mozgó ládák]
[grafikonok]
[szavazások]
[jogi tudnivalók]
[e-mail]
[impresszum]