Előzmények
t-kazi-Bágnes | hozzászólásai | válasz erre | 2011.04.04 09:21:44 (56901) |
Végül is az a lényeg, hogy pl egy ládaoldalon megnézem a közeli ládák oldalt és azt egyben letöltöm akkor a mapszósz nem adja ki a multik pontjait . ha egyenként töltögetek akkor meg vannak .[ előzmény: (56900) feri60, 2011.04.04 09:13:09] |
|
feri60 | hozzászólásai | válasz erre | 2011.04.04 09:13:09 (56900) |
FAQ-ban megtalálod:
"Hogyan formázhatom a szöveget a ládaoldalon és a fórumban?"
Olyan hosszú az általad beszúrandó link (17 sor, 1239 karakter), hogy lehet, emiatt nem sikerül?[ előzmény: (56899) t-kazi-Bágnes, 2011.04.04 09:08:45] |
|
feri60 | hozzászólásai | válasz erre | 2011.04.04 09:03:59 (56898) |
Próba nézetben még jó volt a javítás. :-o
Kérlek, linkeld be ismét, de html formában tedd, különben szétesik az oldal.
(17 sor hosszú a hivatkozás, lehet, hogy ezért nem megy?)
Köszi![ előzmény: (56897) t-kazi-Bágnes, 2011.04.04 08:41:46] |
|
t-kazi-Bágnes | hozzászólásai | válasz erre | 2011.04.04 08:41:46 (56897) |
Letöltöttem a megadott koordinátáim alapján hozzánk 40 km es körbrn levő ládák adatait innen
LINK
Azt a problémát fedeztem fel hogy a multi ládák pontjaiból csak egy jelenik meg a térképen.
Ez általános probléma vagy nekem nem volt valami jó?!
Ha egyenként töltöm akkor ok.
[Hosszú link szerkesztve 09:00 feri60] |
|
|
|