Előzmények
Malna | hozzászólásai | válasz erre | 2005.07.24 22:49:54 (8305) |
Eloszor en is itt probalkoztam. De nem sok sikerrel. Most nekiugrottam masodszor is, de ez alkalommal a babelfish.altavista.com-mal felfegyverkezve. Igy mar egy kicsit kedvezobb a kep. Megis inkabb a terkeptol indultam el. Sikerult a fordito segitsegevel rajonnom, hogy lehetseges a kivalasztott lada es 10 legkozelebbi szonszedjat megjeleniteni egy reszletesebb terkepen. Raboktem egy ladara a kozelben ahol a szallodat sejtettem es lam legnagyobb meglepetesemre egy angolnyelvu lapra dobott. Meg egy kis kutatatst igenyel. Most mar bizakodobb vagyok. [ előzmény: (8258) pulbrich, 2005.07.19 01:51:28] |
|
Mr Zerge | hozzászólásai | válasz erre | 2005.07.18 20:05:37 (8254) |
Én a http://www.brillig.com/geocaching/ -vel is szoktam próbálkozni a megközelítéssel.
Azután ha van egy beazonosított pont, akkor a közeli ládák kereséssel, és ott a megfelelő irányba eső ládák felé sodródással szoktam megközelíteni/feltérképezni a cél területet.[ előzmény: (8252) lelcache, 2005.07.18 19:46:19] |
|
lelcache | hozzászólásai | válasz erre | 2005.07.18 19:46:19 (8252) |
Sajnos a geocaching.com közelébe sem ér a hu-nak. Egyszerűen katasztrofális a pontletölthetőség. Én is csak azt tudtam csinálni, amit Te is. 20-asával letölt, mapsource-ban kiválaszt a lehetségeseket, majd a com-on megnéz, hogy milyen is az valójában. Egyszerűbbet én sem tudok sajnos. (és engem is nagyon bosszant).[ előzmény: (8241) Malna, 2005.07.17 22:31:19] |
|
Malna | hozzászólásai | válasz erre | 2005.07.17 22:31:19 (8241) |
Tudnatok tanacsot javaslatot adni hogyan talalhatnek ausztriaban ladakat. Szeptemberben keszulok oda. A szallaskoordinatai megvannak es gondoltam eloszor 10km -es korben osszegyujtom a hagyomanyos ladakat majd bovitem a kort. Megprobalkoztam a geocaching.com-mmal. De sajnos nem ertem el a celomat.
1. nem tudtam kombinalni az adott ponttol adot tavolsagon beluli ladak kereseset a ladatipus szerint torteno keresessel.
2. a talallatokat csak 20-asaval tudom menteni. Hiaba kattintok a "select all"-ra ugy tunik mintha az minden az adott oldalra korlatozodna. :(
Biztosan lehet ezt okosabban is csinalni a szamitastechnika koraban minthogy atlapozom a talalaltlistat es egyesevel kezzel rogzitem ujra a koordinatakat. |
|
|
|