Előzmények
petrot81 | hozzászólásai | válasz erre | 2021.01.31 11:34:46 (4551) |
Ide is megírom, mert a másik topciban nem reagált (még) senki..
Próbáltam feltölteni tracket a lgomhoz, de lehal az oldal. A GPX-et az online nézőke megjeleníti, tehát nem hibás (Geoládák appos track egyébként). Másnál működött a feltöltés az elmúlt 24 órában?
FRISSÍTÉS:
ékezet nélküli fájlnévvel feltöltötte.. Azt hiszem találtam egy bugot..[ előzmény: (4550) Attibati, 2021.01.30 23:04:52] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2021.01.30 23:04:52 (4550) |
Írom a továbbfejlesztett track ellenőrző programot, ezért hozzáférek a trackekhez. Ránéztem a trackedre: a hiba oka az, hogy nincs jól beállítva a GPS vevődön a track pontok rögzítésének sűrűsége. Kupázáshoz és trackeléshez 4 méteres ponttávolságot használunk, a track pontjaid közötti legkisebb távolság is 40 méter körül van, de akad 80 méteres oldalhossz is. A kiértékelő program a rögzített töréspontokhoz képest számolja a láda távolságát, így ha nincs a láda közelében - 20 méteren belül - rögzített track pont akkor nem fogja elfogadni a találatot.[ előzmény: (4549) Blue Mali, 2021.01.30 20:38:06] |
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2021.01.30 20:38:06 (4549) |
Szia, beállítva!
Amikor kupázol nézz rá a kütyüdre, hogy mennyi méter még a "hivatalos koo".
Vannak, mikor megbolondulnak a műhódak :)
Nézz rá a műhold pontosságára, én anno így tettem, s a két adtból tudtam, hogy beleférek-e még a 20 méterbe.
Szép kupaévet, minden jót![ előzmény: (4545) markovicsa, 2021.01.30 18:33:12] |
|
|
|