Előzmények
Kakukkos és Hajszál | hozzászólásai | válasz erre | 2012.09.06 22:45:51 (737) |
Akkor tehát ez azt jelenti, hogy 12km/h sebesség alatti szakaszokat a progi nem fogadja el? Ha így van, akkor ezt sajnálattal hallom, mert én bizony nagyon sokszor keveredek emelkedőkbe ahol akár simán ellustálkodok 4-5km/h-s sebességgel is. Valahogy sose akartam felfelé gyorsan menni... :) Ebben az esetben mindig az elbírálóra van bízva hogy elfogadja-e vagy sem?
A másik, hogy a GPS pontosságra automata volt beállítva és 15m-t írt a pontok távolságára. Maga a készüléken ha jól láttam max. 10m-es pontosságot lehet beállítani. Így minden esetben itt is az elbírálóra lesz bízva a feladat hogy elfogadja-e vagy sem?
A harmadik, hogy volt egy olyan láda az útvonalon, aminek a távolsága valójában 0,5m-re volt GCCSSZ /nem is lehet elmenni másképp mellette.../ de a progi 15m-t ír....
Ezeket el tudom a jövőben kerülni? Hogy ne rád legyen bízva az elfogadás feladata?[ előzmény: (732) Old Fairy, 2012.09.06 20:52:37] |
|
Kakukkos és Hajszál | hozzászólásai | válasz erre | 2012.09.06 20:44:08 (731) |
Ha már úgyis mindenki téged zaklat Fairy. :p
Kérlek segíts abban, hogy mi az oka annak hogy automatikusan nem fogadta el beküldött trackemet a weboldal. Most küldtem be először, csak próbaképpen, hogy jövőre majd az elejétől aktív tudjak lenni.
Mire kell majd odafigyelnem később, hogy korrekt nyomvonalat küldjek.
Köszi előre is a fáradozásod ez ügyben. |
|
|
|