Összesen: 574 db hozzászólás
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.10.16 16:37:13 (10357) |
a sebességet "tanulja", illetve állítható is. Az egyirányú utak felismerése a térképtől függ.[ előzmény: (10353) golyagolya, 2006.10.16 10:20:12] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.09.10 20:51:44 (9659) |
Mennyire lehet bízni az NG-ben ilyen szempotból? 100%-osan tudja, hogy honnan fizetős a pálya?[ előzmény: (9658) magpet, 2006.09.10 20:30:12] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.08.12 15:16:32 (9098) |
Volt szó itt nem is oly rég egy olyan problémáról, hogy S-es GPS némileg megbolondul és 29999m magasságot ír ki. Most a tracket elnézve tegnap ez történt az enyémmel is GCToBu egy szakaszán. Mi volt erre a megoldás? Firmware csere?
Azt furcsálom egyébként, hogy a "teljes emelkedés" adatmezőben a reális 2 000 körüli értéket írja, nem a 30 000-t. Hogy is van ez? |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.08.11 03:47:17 (9084) |
én mindíg kalibrálom, mielött használnám. Akár naponta többször is. Hallani véltem már olyan verziót, ami szerint minden kikapcsolásnál "elfelejti", de ezt még nem próbáltam.[ előzmény: (9083) Gyros, 2006.08.11 01:54:30] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.08.04 19:22:44 (9026) |
PetyaMűvek nem tud építeni egy papagájt, ami minden forgalmazásra azt válaszolja, hogy "még eresztheted, eresztheted"? :)[ előzmény: (9025) Csigabiga, 2006.08.04 19:14:05] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.07.17 19:26:32 (8729) |
szombaton mentünk Gárdonyba autóval. Emlékeim szerint voltak D betűk... Ha érdekel, tracket tudok küldeni.[ előzmény: (8728) magpet, 2006.07.17 19:24:35] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.24 07:07:24 (8493) |
nálam a 4-es cella kijelzője csak akkor működödt, hogyha nagy erővel nyomtam a mode gomb és a kijelző közötti részt.
A pulzálás mennyire durva? Folyamatosan olvasható marad a felirat? Ha igen, akkor szerintem ne foglalkozz vele...[ előzmény: (8491) zsolie, 2006.06.24 00:53:51] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.22 21:27:15 (8473) |
Nekem ment a TT3700 más rádiókkal....
PRóbáld ki mással is, én mégis valmai beállítás hibára gondolok. Az nem lehet, hogy az egyik rádió CTCS a másik DCS kódoláson van?[ előzmény: (8472) Shadow, 2006.06.22 21:12:18] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.17 21:04:54 (8416) |
Ha működik, akkor tökéletes.
Az enyémet eddig kétszer cseréltettem (egyszer a kijelző rakoncátlankodott, egyszer elolvasztott egy akkut). Most meg a 4-es cella nem az igazi. Egyszer működik egyszer nem.
Becsületükre legyen mondva, hogy mindíg készségesen cserélik. Csakhát bosszantó.
Mások még nem mondtak negatív kritikát, lehet, hogy csak én vagyok szerencsétlen vele.
Szerintem vegyél nyugodtan.[ előzmény: (8415) NZs, 2006.06.17 20:56:56] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.07 19:45:39 (8197) |
elmondom az én verziómat :)
Elmegyek bringázni. 1mp-s log, gyorsan összejön a 10k. Mikor megyek hazafelé, csak azt nem fogom látni, hogy hogy találok haza és állítgatni kell.[ előzmény: (8196) P.ISTI, 2006.06.07 19:43:35] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.07 14:57:23 (8191) |
hát én abba nem sok értelmet látok, hogy egy tracknek csak az utolsó x pontját jelenítem meg... Az mire jó??
Jó rendben, gyorsabb lesz. Ha ritkítva lenne, akkor gyors is lenne, meg az egész látszana. Nade most Ti vagytok a többség :(([ előzmény: (8190) Peter68, 2006.06.07 11:42:20] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.06 22:15:56 (8182) |
én azt úgy értelmeztem, hogy ha mondjuk 10.000 pontot tud a kütyü és 1.000-re állítom, akkor csak minden 10.-et jeleníti meg, hogy gyorsabb legyen. Ez lenne logikus.... Jah, hogy ez Garmin. Nem szóltam :)[ előzmény: (8180) Csabesz, 2006.06.06 22:10:17] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.05.12 17:00:05 (7627) |
Nem tudjátok, hogy mi a megoldás arra a problemára, hogy a mapszósz azt mondja 40 mega térképre, hogy nem fér el 56megába? Ha jól emlékszem a .tdb-vel van összefüggésben.... |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2006.04.10 10:43:27 (7063) |
köszönjük!
Egy kérdés: a turistautak: gyalogutak térképen főleg szagatott vonalak vannak. Ami mégis rendes, egybefüggő vonal, az miért van? Járhatóságot próbál szimbolizálni?[ előzmény: (7062) Kolesár, 2006.04.10 10:31:52] |
|
|
|