Összesen: 1281 db hozzászólás
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.27 20:28:33 (32611) |
megjegyezném, hogy persze ez is paraméterezhető és futtatható parancssorból, akár átméretezés céljából is! :o)
én pl a /resize_long=600 beállítást szeretem hozzá használni...[ előzmény: (32609) jekaeff, 2008.07.27 19:47:28] |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.25 10:19:09 (32539) |
erről jut eszembe, lassan az enyémet is ragasztani kell...
ugye ha egy picit a tetején teljesen lejött, attól még vízálló lesz a dolog? mert nyaralás előtt már nem lesz időm foglalkozni vele... :-/
esetleg van itt valaki, aki olcsón vállal ilyet? vagy a faq-ban található szakszervízben megcsinálják ezt nekem? vagy vegyek egy dummy-t, és megint jó lesz fél évig?[ előzmény: (32536) Csuhás, 2008.07.25 10:07:43] |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.24 22:08:09 (32492) |
a másik adaghoz volt, ami azokat a pontokat tartalmazta, ahol a motort mutatta a térképen.
igazából ez a track, amit rögzített, a másik inkább a gmaps route információit tartalmazta.
pill és ránézek, át tudom-e alakítani.[ előzmény: (32490) lelcache, 2008.07.24 22:02:34] |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.24 09:00:07 (32420) |
ezeket most találtam a tmc-vel kapcsolatban...
http://www.pdamania.hu/content/11072 (igo8, a cikk 2008-03-06!!!)
ez pedig egy másik fórumban került elő:
on: July 12, 2008, 21:13:00 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Tegyétek a TMC vevőiteketeket az MR2-Petőfi-re!
Budapesten 94,8MHz! [...]
Sajnos az iGO jelenleg csak annyit mutat, hogy van TMC jel, de nem mutat semmi közlekedési eseményt. Nem is fog, míg egy frissített térképet nem kapunk, melyben a helyes lokációs lista ki van töltve.
Minden esetre, a legfrissebb TomTom működik, szépen láthatók az útlezárások, dugók országsterte, múlt hét óta. [...]
Egyelőre csak a Budapesti MR2-Petőfi adón megy ki a TMC adat, az országos hálózatba még nem tették be, de dolgoznak rajta, pár hónap és megvan. Ez még mindig kísérlet - tehát az adatokért senki nem vállal felelősséget. [...] |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.24 07:43:42 (32408) |
jah, hogy a forrása tele van koo-kkal?
van egyszer egy poslist nevű, gondolom ez az, ahová kirakja a motort az animáció közben, és van egy pointlist0, ez meg gondolom a kirajzolt track pontjai...
akkor tényleg csv, gpsbabel a megoldás.[ előzmény: (32402) olahtamas, 2008.07.24 07:22:52] |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.24 07:34:00 (32404) |
ez egy elmentett weboldal (ie7 mindenegyben mentése a .mht, én másnak nem ismerem), összesen 2db koo-val. (és nekem elsőre ki is fagyasztotta a böngészőm, gondolom a gúgli térkép miatt...)
process: 2db koo kimásol, mapsource-ba berak útpontnak, mentés .gdb-be.
szerintem.[ előzmény: (32400) lelcache, 2008.07.24 02:28:46] |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.23 12:28:22 (32330) |
a faq-ban mintha olvastam volna leírást róla...
ha nem, akkor nem tudom. én csak annyit szoktam belerakni, amerre járok, a többit feleslegesnek tartom...[ előzmény: (32328) Dzsozy, 2008.07.23 12:26:06] |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.23 11:48:04 (32314) |
dual mapsource telepítése (6.13.7 és 6.14.1)
1. telepítsd fel a 6.13.7-et a gépedre
2. nevezd át a könyvtárát pl. Mapsource_6137-re
3. javítsd ki a rá mutató parancsikonban is a Cél és Indítás helye értékeit erre a könyvtárra
4. telepítsd a 6.14.1-et a gépre
+1. mondj köszönetet... :-D |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.23 10:57:28 (32293) |
ez nagyon lol.
ha azt átírom, akkor már a tuhu-val is baja van...
ha az egész omp ágat törlöm, akkor nincs.
downgrade back to 6.13.4...[ előzmény: (32291) KiVi, 2008.07.23 10:54:51] |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.23 10:46:49 (32287) |
hát ez nekem nem megy... ennyire nem lehetek láma...
ez az omp-s ág:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Garmin\Mapsource\Families\Openmaps]
"ID"=hex:42,00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Garmin\Mapsource\Families\Openmaps\Openmaps3D]
"LOC"="D:\\Utils\\Garmin\\Openmaps"
"TDB"="D:\\Utils\\Garmin\\Openmaps\\Openmaps3D.tdb"
"BMAP"="D:\\Utils\\Garmin\\Openmaps\\Openmaps3D.img"
itt mit nevezzek át?[ előzmény: (32283) Peter68, 2008.07.23 10:36:53] |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.23 08:26:58 (32272) |
a sirftech beállításáról szóló cikket nem találtad meg véletlenül?
(nem mintha annyira szükségem lenne rá, csak kíváncsi vagyok, tudományosan hogyan tudod a p550-et olyan pontosra beállítani, mint egy bt-os gps-t...)[ előzmény: (32268) Schaf, 2008.07.23 08:13:31] |
|
|
|