Összesen: 1530 db hozzászólás
Dzsozy | hozzászólásai | OFF | válasz erre | 2009.03.07 22:39:46 (13820) |
Ha valakinek az ismerőse most tesz le jogosítványt, és nem kíván manapság "kötelezővé" vált jattot fizetni a vizsgabiztosoknak (oktatóknak), akkor szóljon, van megoldás. Ezen ügyből kifolyólag keresek, tv-st, vagy újságírót. |
|
Dzsozy | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.03.04 18:20:16 (38472) |
Nekem a legújabb Peter68 félet térképen nincs szintvonal a Börzsönybe. Vagy csak én vagyok a béna? Jah, persze minden fóliát kipróbáltam. |
|
Dzsozy | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2009.03.04 15:44:12 (40483) |
IGEN, bele szeretnék menni a Tamariska-dombba!:
-magpet
-SagiK
-vinko
-Yossarian (lehetséges, hogy 4 fő)
-scele
-erchegyia
-csigabiga
-Belga (ha már ott lakik, ugye :)
-Pilis50
-Fonte (függ az időponttól)
-Zákány
-Csuhás
- Kivancsifancsi (lehetséges, hogy 4fő)
- ludens (2 fő), de mikor?
- Togo
- rekasi (függ az időponttól)
-Radpeter
-Lelcache
- feri60, ha éppen nem dolgozik
- Sirgalahad
- R.Guszty (+3fő)
- Bubuka (ha nem ütközik más programmal)
-Irmatyi (Csepelről)
-Dzsozy (+3fő?) |
|
Dzsozy | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.03.03 20:50:29 (38452) |
Nem tudom.. remélem jó helyen kérdezem.
Az inforss-t használja valaki? A problémám az vele, hogy 3 nap után újra adja az új ládákat. Nem tudom hol lehet beállítani, hogy ezt ne tegye.
Köszike |
|
Dzsozy | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.02.26 22:51:50 (38347) |
Volt aki a Garmin oldalról töltötte le és az exével frissítette? Az érdekelne, hogy angolosítja-e a magyart, vagy marad magyar? |
|
Dzsozy | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2009.02.24 08:58:39 (40292) |
Még egy kérdés. Lesz ott lehetőség rá, hogy tracket töltsetek a gps-ekre, vagy nem lesz letölthető előtte innen? Megnéztem, ez nincs benne a leírásba :)) |
|
Dzsozy | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.02.13 15:09:10 (37971) |
Ilyet még nem láttam. A letörölt fájlok visszaállíthatóak több programmal is, amíg nincs felülírva. Én ilyen esetekre a RescuePRO programot szoktam használni. Nagyon jó. Volt, hogy olyan képek kerültek elő, amikre már rég nem is emlékeztem.:))[ előzmény: (37969) Erdőjáró, 2009.02.13 14:27:06] |
|
Dzsozy | hozzászólásai | OFF | válasz erre | 2009.02.10 01:00:27 (13603) |
Tud nekem segíteni valaki excel fügvény megírásában? Konkrétan az kellene megírni, hogy van 5 számom, ezt össze kellene vetni 5 másik számmal, és a talált számegyezőség számainak összege kellene.
Pl:Adatok: 2 34 45 56 78 Számok:56 38 23 56 21 Eredmény:2 Mert hát a 23, és az 56
Előre is köszi. |
|
Dzsozy | hozzászólásai | Geoláda-élet | válasz erre | 2009.02.02 05:15:25 (11590) |
Először is elmondanám, hogy nagyon örülök, hogy ismét van egy szavazás. Mindig kiderül belőle sok minden.
A virtuális pontok sajnos Magyarországon elkerülhetetlenek. Kell, mert nagyon sok a ládalopás, és eléggé törvényszerű, hogy ha egy ládát egyszer elvisznek, azért bizony vissza fognak járni. Nagyon sok olyan rejtés van (lásd gcpem), ahol nagy szükség lenne a hagyományos láda mellett egy virtuális pontra, hogy a kesser igenis, és keresse meg azt a pontot is, amiért a láda ott van. Ezt viszont a modik szokták elutasítani, bár sose derült ki számomra, hogy miért. Az, hogy sok virtuális pont lenne, az nem baj, hiszen az ember elmegy ha akar, megnézi, ha meg nem akarja, akkor meg megy máshova. Ettől függetlenül én megtartanám a 2:1-es szabályt. |
|
Dzsozy | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2009.02.01 10:24:51 (2585) |
De ezek a betűk is csak turistajelzések. Semmivel sem adnak több infót, mint a színes jelek.[ előzmény: (2584) Hajo, 2009.02.01 10:22:05] |
|
Dzsozy | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2009.02.01 01:22:56 (2583) |
Szerintem aki jelekkel akarja letölteni az jelekkel tölti, akinek meg nem tetszik az meg le tudja tölteni a sima tuhut betűjelzésekkel. [ előzmény: (2577) Peter68, 2009.01.31 21:38:10] |
|
Dzsozy | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2009.01.30 12:03:42 (2569) |
Na sikerült. Kicsit macerás beállítani a gps-t. A részletezés nem volt megfelelően beállítva. Kísérletezés közben olyan is volt, hogy bizonyos magasság alatt átváltoztak a jelek pontokká. Ezt is sikerült megoldani, avval, hogy a térképpontok beállítását üresre állítottam. Így látszólag minden rendbe van.
Köszönjük a munkádat, nagyon jó cucc lett ez. :))[ előzmény: (2568) Peter68, 2009.01.30 11:30:36] |
|
Dzsozy | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2009.01.30 10:05:06 (2567) |
Én is föl szeretném tenni. Letőltöttem az exét, de valami nem jó.
Helyenként betűvel jelzi az utat a mapszósz, és feltöltve a c300-ra, nincsenek turistautak.[ előzmény: (2565) Peter68, 2009.01.29 22:23:46] |
|
|
|