Összesen: 30 db hozzászólás
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.08.01 16:22:00 (6486) |
Nem tudom jó-e a kategória, de valamilyen szinten ide is illik.
A helyzet az, hogy ha POI-t keresek, akkor a saját otthoni koordinátám mellé egy / jelet is tesz általában, és akkor hiába próbálom távolság szerint rendezni, emiatt nem engedi. Ezzel esetleg lehetne kezdeni valamit?
Köszönöm előre is. :) |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.05.26 19:03:47 (6464) |
Ez a bolt megszűnt, helyette valami állattartással kapcsolatos üzlet fog nyílni, illetve a háznak új tulajdonosa van, emiatt egy lovas tanyává alakították, ez mivel a sajátom, ezért átírtam, nem tudom kell-e ilyenkor jelenteni. |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.11.01 08:09:33 (6070) |
Annyira nem probléma, mert csak kb 3-ról van szó, csak úgy érdekelt, hogy hova tűnt. Azért majd lehet, hogy megkeresem őket.[ előzmény: (6069) Bryan, 2014.11.01 07:29:50] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.31 22:20:58 (6066) |
Androidon használom a g:hu-t, mapsforge térképpel, amit az openmaps.eu-ról szoktam letölteni, mindig, amikor újat raknak fel.[ előzmény: (6060) Bryan, 2014.10.31 20:51:18] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.31 18:57:22 (6052) |
És ez hogy működik? Van néhány olyan POI-m, ami nem került fel a térképre. A rajzoló dönti el mi kerül fel, és mi nem?[ előzmény: (6051) Bryan, 2014.10.31 09:52:19] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.24 21:41:20 (6032) |
Ezt én is tudom, de az embernek nem mindig van kedve és ideje visszamenni egy helyre, mint ahogy lentebb írtam.[ előzmény: (6031) yoggi, 2014.09.24 21:39:24] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.24 21:36:56 (6030) |
Ez már nekem magas. :)
De elhiszem attól. Én is láttam, hogy néha-néha aprókat változik, és nekem ez ennyiben kimerül. :)
Nem mindig van időm és kedvem többször is visszamenni, így meghagyom az első átlagolást. |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.24 18:49:39 (6026) |
Igen, elolvastam. :)
Amúgy a GPS Averaging programmal mérem fel a koo-kat, kb. 1 m vele a pontatlanság. :)[ előzmény: (6025) FTom, 2014.09.24 09:12:09] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.24 06:49:01 (6024) |
Úgy igazából nem is tudom. Például az egri panzióhoz írtam, de nem szokásom. Máskor figyelbi fogok erre! :)[ előzmény: (6023) Old Eye, 2014.09.23 22:01:03] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.15 15:33:14 (5972) |
A térképen már rajta volt, csak rossz helyen, mert valaki a rossz koordináták alapján rajzolt.[ előzmény: (5971) Bryan, 2014.08.15 14:33:13] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.15 14:00:10 (5970) |
Már átírtam a koordinátákat, de a térképen még nem került át.
Ma vettem észre a hibát, és a szöveg alulra az is ma íródott.[ előzmény: (5969) Bryan, 2014.08.15 13:28:05] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.15 11:48:19 (5967) |
Sziasztok!
Fülöpöt az általános iskola poi rossz helyen volt fent a térképen, mert rosszul adtam meg a koordinátákat. Javítottam, legyetek szívesek árakat erre a pontra!
Köszönöm szépen. :) |
|
|
|