Összesen: 5 db hozzászólás
saldar | hozzászólásai | válasz erre | 2009.06.26 14:38:46 (2666) |
OFF
Sziasztok!
Az egyik általam korábban feltöltött poi időközben elköltözött. Térképszerkesztési szempontból melyik az előnyösebb: ha törlöm az egészet, és újra bejelentem, vagy ha egyszerűen módosítom a koordinátáit?
ON |
|
saldar | hozzászólásai | válasz erre | 2008.10.20 17:52:59 (2110) |
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az adatlapomon lévő "POI-pontok", illetve "koordinátásított POI-pontok" címszavak melletti számok az utóbbi napokban (hetekben) elkezdtek csökkenni. Korábban mindkettő 55 volt, a múlt héten 54, most 53, miközben én nem töröltem semmit. Ráadásul, ha megszámolom a pontokat, 54 jön ki. Ez hogy lehet? |
|
saldar | hozzászólásai | válasz erre | 2006.05.15 22:58:43 (341) |
Sziasztok!
Szombaton Debrecen környékén bicikliztem és felfedeztem egy illegális szemétlerakót, amit le is fotóztam. Már majdnem feltettem a POI-k közé, amikor rájöttem, hogy ugyanerről a helyről Czeh nevű társunk három évvel ezelőtt már tett említést, és mellékelt egy fotót is (CT-0A7) "Érdekesnek" tartom azonban látni a különbséget a helyszín akkori állapota és a mostani között - sajnos nem az utóbbi javára. Szükség van egy ilyen újabb képre? Van mód arra, hogy megmutassunk egy "fejlődési folyamatot"? Hogyan? |
|
|
|