Összesen: 17 db hozzászólás
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.17 08:58:45 (4667) |
autos navigaciora tomtomot hasznalok. angliaban max a lefedettsege, courier driverkent is dolgoztam evekig, szoval van vele nemi tapasztalatom. igy aztan itthon sem tervezem, hogy valtoztatok. a garmin autos navikat kifejezetten nem kedvelem (probaltam egy csomot), mert nem latni egyszerre annyi infot a fokepernyon, mint a tomtomnal.[ előzmény: (4664) Old Eye, 2012.03.16 08:44:51] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.16 08:31:36 (4663) |
koszi a figyelmeztetest, nincs meg a TG unlockja, biztosan en is meg fogom latogatni a boltot, es venni fogok egy legalis telepito CD-t. [ előzmény: (4660) tibbi, 2012.03.15 22:51:52] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.16 08:28:31 (4662) |
uraim, nagyon koszonom a figyelmet, amit kaptam Toletek, rettento hasznomra van annak! hiaba vettem az elso gps-emet (egy magellant) meg a 2003-2004-ben, nem sokat hasznaltam, mert egeszen mostanaig kulfoldon eltem, ahol - bar alkalmam lehetett volna - valahogy nem hasznaltam surun, csak off roadozni. igy most, regi "gps"-es letemre total zoldfulukent allok a dolgokhoz. koszonom a turelmeteket, segitokeszsegeteket, oszinten remelem, egyszer osszehozhatjuk azt a sorozest vagy uditozest - mindenkinek habitusa szerint. mivel elsosorban fototozom, engedjetek meg, hogy nemi "csavarral" elve kivanjak Nektek jo fenyeket, es termeszetesen mindig lathato muholdakat! :) |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 22:45:27 (4658) |
keresem a szavakat...... azt gondolom, pusztan mar a mai napert kutya kotelessegem (es persze oromteli) hogy jojjek Neked egy sorrel, kedves Old Eye! ;)[ előzmény: (4657) Old Eye, 2012.03.15 22:36:36] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 22:34:37 (4656) |
hasznaltan vettem a keszuleket, csupan egy user's manual-t kaptam hozza cd-n, a topoguide mar rajta uldogelt a beepitett memorian. probaltam MS-t letolteni es telepiteni, de elkezdett vernyogni, hogz nem talal elozo verziot...[ előzmény: (4655) Old Fairy, 2012.03.15 22:30:40] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 21:52:07 (4654) |
Koszonom, hogy felhivtad ra a figyelmemet! Sajnos nincs nincs Mapsource programom (bar hianyzik, de nem kaptam a keszulekhez), de latom, nem is kell, hogy telepitsem. Feltetlen ki fogom probalni, csak nem szeretnem valahogy letorolni a TopoGuide Magyarorszagot meg veletlenul sem.[ előzmény: (4653) Old Fairy, 2012.03.15 21:24:42] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 19:38:49 (4651) |
no, azota szepen letoltottem amiket akartam egy .gpx (groundspeak, mint eddig is tettem, csak ladakkal) allományba, es egy az egyben bedoptam a file-t a garmin GPX folderebe, a ladak koze, igy aztan a szerkentyu termeszetesen mar kulon-kulon latja az osszeset! koszonom ismet![ előzmény: (4645) Mikulás trágársága elüldözött, 2012.03.15 19:05:36] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 19:12:38 (4649) |
Elbeszeltunk egymas mellett, en a turistautak.hu-n probalkoztam a listazassal, majd a letoltes gombot ott keresgettem....
Nagyon koszonom kedves Old Eye a reszletes leirast, gondolom a tobbiek neveben is![ előzmény: (4646) Old Eye, 2012.03.15 19:06:13] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 19:10:04 (4647) |
"TopoGuide Magyarorszag"-om van, es egy Colorado 300-as keszulek, de nem talaltam olyan opciot benne, hogy pl "legkozelebbi forras". Ezert szeretnem oket, mint POI letolteni.[ előzmény: (4644) Hev, 2012.03.15 19:00:55] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 18:46:49 (4642) |
Ohh, nem hat! En mar soxor becsultem ala a sajat hulyesegemet, ezert tettem fel a kerdest a forumon, ahol minden bizonnyal vannak nalam sokkal tapasztaltabb szakik. :)[ előzmény: (4641) kimici, 2012.03.15 18:34:46] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 18:11:32 (4640) |
tehat: szeretnem vegigjarni mondjuk az eszaki kozephegyseget es a pilist, es szeretnem, ha a gps-ben lennenek az ismert forrasok koordinatai. bejeloltem a megfelelo megyeket es a "forras"-opciot, kaptam x-ezer talalatot. hiaba nyomkodom a "mehet" gombot, a koordinatak nem toltodtek le sehova, nem tortenik semmi. ez a problemam, erre kerdeztem, hogy egyaltalan lehet-e oket igy, egyszerre letolteni.
elnezest, ha elbeszelunk egymas mellett, es nem latom a fatol az erdot....[ előzmény: (4639) Old Eye, 2012.03.15 13:08:37] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 12:02:19 (4636) |
Szervusztok, Kedves Geo-Tarsak!
Segitsetek legyetek szivesek abban, hogy lehetseges-e valami modon egyszerre letolteni nehany megye forrasainak koordinatait a gps keszulekembe, vagy csak egyenkent kormolhetem be oket a POI-lista alapjan, miutan kivalasztottam az engem erdekloket. Elore is koszonom szepen! |
|
|
|