Összesen: 23 db hozzászólás
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2011.06.01 08:37:49 (23319) |
Ezen az oldalon készíthetsz magadnak nyomtatható tuhut (sajnos még nem tökéletes, mert a poik nincsenek rajta, és az utak egy része is nagyon vékony vonallal szerepel csak).[ előzmény: (23317) Tonnakilométer, 2011.06.01 05:42:16] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.19 11:49:56 (19197) |
Amikor elmentem mellettük a rendőr szerintem éppen a legális (jóval hosszabb) utat próbálta mutatni a bringásnak.[ előzmény: (19196) Apexsek, 2010.11.19 11:12:07] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.19 10:48:25 (19194) |
Én a helyedben nem foglalkoznék ilyen célforgalom táblával.
Jártam már arra, de nem ugrik be így fejből az út forgalma.
Csak ezzel az egy szemponttal törődnék.
Azért láttam én már a 26-os úton bringást rendőrökkel beszélgetni (igaz az Miskolc és Sajószentpéter között volt).[ előzmény: (19188) Apexsek, 2010.11.19 09:53:44] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.13 20:55:46 (19111) |
Szerintem sokkal pontosabb képet ad, ha így keresel:
"GPS-el" site:hu : 29100 (2. találat tuhu főoldal:( )
"GPS-sel" site:hu : 32400
"GPS-szel" site:hu : 204000
A gps-el-re alap esetben rengeteg spanyol találatot adott.[ előzmény: (19109) KiVi, 2010.11.13 20:37:18] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2010.07.03 09:39:23 (17587) |
Gondolom huzamosabb ideig állt egy helyen kerékbilinccsel, egyébként a gyanús autó poi kategória leírásánál van egy-két tipp, hogy mi alapján lehet gyanús egy autó.[ előzmény: (17583) Ich.., 2010.07.03 07:44:00] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2010.05.20 11:00:05 (17127) |
A hat tizedes koordináta méteres pontosságot biztosít, és a Google Maps sem szokott 20-30 m-nél többet tévedni, más térképen megnézve is 380m-re van a kérdéses pont az úttól. Traktorral voltál?:)[ előzmény: (17124) gaalm, 2010.05.20 10:28:59] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.25 00:06:44 (16660) |
Igazából semmi olyat nem nyújt ami ne lenne meg itt, néhány dolgot egyszerűbben lehet kezelni ott (pl: eseményekkel kapcsolatos infók), lényegében egy újabb közösségi tér.[ előzmény: (16659) scele, 2010.03.24 19:40:12] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2009.12.08 15:32:25 (15641) |
A bezárásra ítélt vonalak közül néhány még nincs fent turistautak.hu térképén, ezért kérlek Titeket, ha az alábbi vonalak valamelyikén jár valaki még a bezárás előtt, akkor egy kis trackeléssel segítsen minket.
Kál-Kisújszállás, Karcag-Tiszafüred, Görögszállás-Ohat-Pusztakócs, Vásárosnamény-Mátészalka-Nagykároly
Ne ijedjetek meg a trackelés nem bonyolult, csak egy kis odafigyelést igényel, írjatok nekem, szívesen segítek.[ előzmény: (15638) Apexsek, 2009.12.08 06:14:58] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.30 13:40:45 (14231) |
Az OMP-ben csak ritkán frissül a magyar rész, így ha friss térképet szeretnél, akkor kell a TUHU is.[ előzmény: (14230) Csuhás, 2009.04.30 12:46:51] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.13 17:56:24 (13622) |
Mivel rövid lesz a pálya, így valószínűleg a keresés gyorsasága sokat fog számítani (mindenképpen jóval többet, mint egy átlagos geoversenyen), úgyhogy van elméleti/gyakorlati esélyed! A szervezőtől kaptam az infót, csak ennyit volt hajlandó elmondani, majd a helyszínen minden kiderül.[ előzmény: (13621) magpet, 2009.02.13 17:47:40] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.12 19:37:39 (13617) |
Páros kieséses rendszerű pontkereső verseny lesz, bővebbet csak a helyszínen lehet majd megtudni, én ott leszek.[ előzmény: (13613) zöld4s, 2009.02.11 17:32:26] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.21 02:48:39 (13394) |
Ha már meguntátok, akkor a facebookon van egy hasonló alkalmazás, amivel választható területeken lehet ilyet játszani, Traveler IQ challenge a neve.[ előzmény: (13385) Apexsek, 2009.01.20 18:56:07] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.11 21:11:11 (13104) |
Szerintem azért mert ott nincs mérőállomás és a modell csak a mért értékek alapján színezi a térképet (vagyis pl nem veszi figyelembe a domborzatot, emberi tevékenységet, növénytakarót), a körülötte pedig az összes mért érték magas.[ előzmény: (13093) Bacu, 2009.01.11 18:05:52] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.10 10:48:17 (13070) |
Szerintem Ti nem ugyanazt a számot néztétek. A lep felső részén van egy olyan érték, ami azt fejezi ki, hogy ha minden ember úgy élne mint ti, akkor hány Földre lenne szükség, ez a kisebb érték, és lentebb van egy másik ami hektárban fejezi ki az ökológia lábnyomot.[ előzmény: (13067) NitiZoli, 2009.01.10 10:21:47] |
|
|
|