Összesen: 1002 db hozzászólás
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2012.06.08 16:33:00 (63320) |
Az OMPBici elvileg úgy van tervezve, hogy autós beállításokkal legyen jó bicajhoz. Annyit érdemes tenni vele, hogy az útválasztásnál az "inkább főúton"-t kell választani, így jobban ragaszkodik a bicikliutakhoz.[ előzmény: (63312) Andreas, 2012.06.08 09:10:05] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.10 14:30:42 (61943) |
Úgyvan, én még mindig a 60CSx-e használom kocsiban is, teljesen jó.[ előzmény: (61938) Bojsza család, 2012.03.10 13:34:26] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.07 16:22:12 (61846) |
Ez mióta ismerem a MapSource-t azóta benne. Gondolom az a logikája, hogy alapvetően nem térképnézegetésre kezdték fejleszteni az MS-t hanem a térképek GPS-re töltéséhez. Ehhez pedig nem kell a részletes térkép, a szelvényeket a móriczka-ábra alapján is ki lehet választani.[ előzmény: (61844) jekaeff, 2012.03.07 15:59:12] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.05 21:22:08 (61814) |
A 60CSx pont, hogy régebbi, sajnos kifutott típus, de azóta is csak megközelíteni tudták a 62-esekkel...[ előzmény: (61812) Photographer, 2012.03.05 21:06:31] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.05 21:01:04 (61811) |
Pedig az az etalon a terepi kézi GPS-ek között. Ráadásul az igazából erős napfényben látszik jól, sötétebb viszonyokban elkelhet egy feles háttérvilágítás.[ előzmény: (61808) Photographer, 2012.03.05 20:54:08] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.21 11:40:25 (61037) |
Fejlesztést igényel még ez a kimenet. (Ezért sincs még főlapról belinkelve, bár már most is az egyik leghasználhatóbb.)[ előzmény: (61036) Ákibard, 2012.01.21 09:40:11] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.20 23:16:50 (61031) |
Hmm, tényleg Mór van a térképen, pedig mint ha 6-7 éve ezt már javítottam volna... :)[ előzmény: (61030) Yoss, 2012.01.20 23:07:08] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.20 13:46:56 (61016) |
Jó kérdés, ilyen típusú utak máshol megvannak? (Nem hiába béta még ez a térkép...)[ előzmény: (61013) ID24, 2012.01.20 12:08:45] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.12.29 20:03:24 (60763) |
Alapelv - ha valami bevált, azt nem változtatják...
Ez a Garminra biztos nem igaz, rengeteg régi jó dolog kimaradt vagy rosszabbodott az új cuccokban. (Persze közben születnek azért új okosságok is.)[ előzmény: (60757) Old Eye, 2011.12.29 17:45:11] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.07.25 20:45:33 (58037) |
Peter68 a Navitel szakértő, lehet, hogy épp nyaral. Ha előkerül biztos lesz tippje.[ előzmény: (58036) tibbi, 2011.07.25 20:28:02] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.07.07 12:42:45 (57773) |
Lehet, hogy annyi. Mindazonáltal én még sose éreztem szükségét ilyen küzdelemnek. Autóban jól tervez, gyalog, bicajon pedig vagy csak a térképet nézem vagy légvonalban terveztetek a (rész)célra.[ előzmény: (57772) jekaeff, 2011.07.07 12:38:44] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.07.07 12:08:13 (57770) |
Nem kell ehhez tökéletes világ. Ha ugyanaz a térkép van a számítógépen és a GPS-en is és minden útkereszteződésbe teszel saját útpontot akkor biztosan ugyanaz lesz a két tervezés eredménye. Így 500 útkereszteződést tudsz leküzdeni egy etapban és ebből ugye lehet több is.[ előzmény: (57759) jekaeff, 2011.07.07 09:02:35] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.05.29 13:34:33 (57024) |
Nézz ki egy közelit az adatbázisból és írd be melyik az. Biztos lesz egy kedves fórumozó akinek megvan pontos koordináta s elküldi neked emailben. ;)[ előzmény: (57015) diego, 2011.05.29 12:05:50] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.05.29 11:44:58 (57013) |
Kipróbálnád egyszer egy ismert fix ponton is? (pl. egy OGPSH ponton) Kíváncsi vagyok, hogy hol van az eb elhantolva, lehet, hogy az újabb kütyükben ezt is sikerült elrontani?[ előzmény: (57012) diego, 2011.05.29 11:40:45] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.05.29 10:53:02 (57011) |
Jó, de a képernyőn hol? A kiírt pontosság érték* volt más vagy pl. egy tutira pontos térképen került máshová a pozició?
* Ha ez akkor honnan tudja, hogy az pontosság lett rosszabb és nem a pontosság hibájának a mérése jobb?[ előzmény: (57008) Bryan, 2011.05.28 21:40:56] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.04.28 14:13:46 (56509) |
Szerintem igen, mivel a mi kezeinkben főleg kommersz eszközök fordulnak elő s itt bőven elég a baltával való szabdalás. Pl. ezt mutatja az 1 Hz-es frissítés is, maga a GPS rendszer tud 5 Hz-et is, sőt van is már pár ilyen eszköz.[ előzmény: (56507) KoLa, 2011.04.28 14:07:49] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.04.28 13:49:45 (56505) |
ebesség kijelzésében
Szerintem itt van az eb elhantolva. A GPS chip lehet, hogy 0.05 m/s pontosan tudja a sebességet, de mire a kijelzőre jut sok helyen romolhat. (A viszonylag gyenge procik miatt szinte biztos is.)[ előzmény: (56497) jekaeff, 2011.04.28 09:32:01] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.04.21 22:30:51 (56370) |
[30.9%] Magyar naviprogram turistáknak
[8.8%] Mood widget
[0.7%] LG Klub kliensprogram
[0.7%] Szállásfoglalás mobilról
[16.9%] Közlekedési információs adatbázis
[5.0%] Bankkereső alkalmazás
[1.2%] Intelligens hangposta
[26.6%] Szövegfordító
[9.3%] Fejlett feladatkezelő
:)[ előzmény: (56369) Bluedog, 2011.04.21 21:55:19] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.18 11:53:30 (52955) |
Mi vásároltunk már ott fotós cuccot, nem volt gond vele. Garancia ügyintézést szerencsére nem kellett kipróbálni.[ előzmény: (52954) agyorgy, 2010.11.18 11:50:26] |
|
|
|