Összesen: 17 db hozzászólás
greywolf | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.11.02 17:45:33 (52633) |
Igen!Le is frissítettem.Egyenlőre semmi bosszantó hibát nem észleltem.A térkép kirajzolásának a sebessége is nagyon jó(Régi gép integrált videokártya)Még tesztelem!
Change History
Changes made from version 6.16.2 to 6.16.3:
* Fixed some map display issues (22s & 71s labels instead of highway names).
* Fixed Pedestrian routing.
* Fixed some other routing issues.
* Fixed Find Nearest Waypoints issue.
* Fixed vertical profile custom scale settings (right-clicking on the scale of the vertical profile).
* Fixed selection issue (waypoints were not de-selected when selecting a track before).
* Fixed an issue where MapSource did not remember the grid setting correctly.
* Fixed an issue with the updating process.
* Fixed sort by number of via points in the route tab.
* Fixed an issue with spot soundings.
* Fixed a Polish localization issue.
* Made MapSource more robust when encountering invalid map products.
http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=209[ előzmény: (52632) Arti (junior), 2010.11.02 17:01:36] |
|
greywolf | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.10.02 17:58:58 (43611) |
Én is régóta használom az EGNOS Korrekciót.Sok helyen 2 méteres pontosságot jelzett.(igaz jó rálátás kellett dél felé.Most még Pécsett a régi kertvárosban is veszi a korrekciós jeleket :) |
|
greywolf | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.03.14 10:19:32 (38643) |
Persze tudom,hogy nem egyformák a készülékek.(Antenna,chipset)De itt most a jó műholdállást volt hivatott a kép illusztrálni.(Egyébként a kép saját nem jogdíjas! :)[ előzmény: (38642) Saughassy, 2009.03.14 10:09:49] |
|
greywolf | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2008.06.20 12:59:26 (30895) |
Sziasztok! Lenne egy kérdésem a nemrég vásárolt eTrex Vista HCx –el kapcsolatban.A készülékben 1 GB-os kártya van. Erre szeretném feltenni a TopoGuide Hungary V2.1G és a Turistautak térképet. Megoldható az,hogy mind a 2 térképet fel tudjam tölteni a kártyára?MapSource 6.13.7 használok.Ha TopoGuide őszes térképszelvényét feltöltöm Max. 1 turistautak szelvényt enged feltőlteni. Ha többet szeretnék, akkor utána nem látja a TopoGuide-ot. Lehet, én csinálok rosszul valamit? |
|
greywolf | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2006.05.25 21:29:42 (7959) |
Ma délelőtt én is teszteltem az EGNOS vételét. 45 fokkal a horizont felett Déli irányban meg is találta a 39-es számú holdat. De adatgyűjtés után mindig elvesztette a holdat! Még akkor is mikor vételi minőséget jelző oszlop jó vételt mutatott.[ előzmény: (7926) lelcache, 2006.05.25 20:06:18] |
|
greywolf | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2006.05.24 21:49:10 (7859) |
http://www.sgo.fomi.hu/images/bigmap.gif Országos GPS Hálózat pontjainak adatbázisa
Az adatbázis az országos GPS hálózat pontjait tartalmazza. Az adatbáziskezelő program egy térkép segítségével segíti a felhasználókat az igényelt pontok kiválasztásában. Ha a kiválasztás megtörtént, lekérhető az adott pontok pontleírása, amely tartalmazza: a pont GPS és EOV és régi rendszerbeli koordinátáit, a pont nevét, állandósítását, megközelítési leírását és megközelítési térképét.A pontok GPS koordinátáinak hibája nem haladja meg a 2 cm-t.[ előzmény: (7856) yoggi, 2006.05.24 21:42:41] |
|
greywolf | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2006.05.24 19:54:09 (7836) |
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. 2006. 03. 08-án vásároltam egy Garmin eTrex Legend Készüléket. Az első két napban még vette az EGNOS korrekciós jeleket, de az óta nem! A készülékben engedélyezve van az EGNOS jelek vétele! Lehet, hogy a készülék hibásodott meg?(Az EGNOS jelek vételén kívül tökéletesen működik.)
|
|
|
|