Összesen: 6 db hozzászólás
BouLache | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2016.10.26 08:11:49 (75681) |
Kedves Akka81! Köszönöm a válaszod, újratöltöttem a kisebb méretű GPX-file-t, most működik, látom a ládákat. Az ékezetes betűk azonban sajnos még mindig bezavarnak. Talán majd egyszer ez is megoldódik! ;)[ előzmény: (75680) Atmosz&Zozmosz, 2016.10.24 10:19:06] |
|
BouLache | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2016.10.24 09:32:28 (75679) |
Sziasztok!
Garmin GPSMap 64 geoládái (a kütyü GPX könyvtárba bemásolt) nem látszanak a térképen, csak akkor mutatja egyenként, ha a FIND/Geoládák menüben kiválasztom a listából a célládát. Felettébb bosszantó! :)
Továbbá ha belelépek a ládaleírásba, sokszor fura karakterek jelennek meg a szövegben, ami miatt szinte olvashatatlan a leírás (Groundspeak GPX - régi - formátumban szoktam letölteni a ládákat tartalmazó fájlt). Lehet, hogy más formátumot kellene használnom?
Köszönöm a segítséget! ;) |
|
BouLache | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2013.07.13 15:32:11 (68513) |
Sziasztok! Meg tudná azt nekem mondani valaki, hogy hogyan lehet megoldani Dakota 10-ben, hogy a multi pontjai külön ládaként látszódjanak? Ha Groundspeak GPX-ként rakom fel a memóriájába a ládákat csak a multiláda egy pontját mutatja! :S |
|
|
|