Összesen: 6 db hozzászólás
Bróthág | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.07.12 07:49:59 (50357) |
Üdv Mindenkinek!
Használat közben egyszer csak eltünt a GPS jel a gépünkről! Lehet valamit itthon kezdeni vele vagy vigyem szervízbe? Legend HCX típusú! Elöször gyenge jelet írt ki aztán azóta már semmit nem talál!
Kösz az infót előre is! |
|
Bróthág | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.06.15 18:23:41 (49850) |
Köszönöm a gyors választ. A pozíció formátum O.K. A Térkép dátum: Cape Canavrl. Átállítottam és láss csodát jó lett. Mi a fene ez a térkép dátum? Nagyon sok választási lehetőség van ebben az ablakban.
Nagyon köszönöm a segítséged magam és kiscsaládom nevében
Bróthág János
[ előzmény: (49845) Apexsek, 2010.06.15 18:12:57] |
|
Bróthág | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.06.15 18:04:00 (49844) |
Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni hozzáértő emberektől, egy számomra megoldhatatlan, de aprónak tűnő hibára. GARMIN LEGEND HCx-ről van szó, a problémám a következő: A koordinátákat MAP SOURCE-ból beolvasva a kütyüben más adatok jelennek meg. Ennek ellenére pontosan az adott pontba visz, csak ott nem azt a koordinátát jelzi amit kellene. Ez a hiba akkor derült ki amikor kézzel a kütyübe írt koordinátával a keresett pont közelébe sem tudtam kerülni. Ugyanezt a koordinátát MAPSOURCE-ból betöltve gond nélkül odavezet. Jelenleg már annyival javult a helyzet, hogy rájöttem mindig ugyanannyival "tolja" el az értékeket, így már ezt rászámolva akár kézzel is írhatok be koordinátákat. Ennek ellenére zavaró ez a hiba, és érzésem szerint csak valami rossz beállítás okozhatja.
Kérem a segítségeteket
Köszönettel: Bróthág János |
|
Bróthág | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.10.16 14:58:27 (43853) |
Sziasztok! Új vagyok itt ! Érdekel nagyon a geocaching, már találtunk 2 ládát telefonnal!
Szeretnék venni egy GPS-t ami alkalmas lenne erre a dologra! Kérlek segítsetek mert tapasztalatlan vagyok még ezen a téren!
Köszi Bróthág |
|
|
|