Összesen: 10 db hozzászólás
CacheRaiderz | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2011.08.01 15:28:27 (58131) |
Sziasztok!
Talán sokak számára alap kérdést tennék fel: Hogyan tudok Garmin Etrex H-ra előre, gépen megszerkeztett (pl turistautak.hu-ról) útvonalat útvonalként tárolni kábelen keresztül?
Easy Gps-szel rátettem néhány ládát, de a turistautak.hu-n szerkesztett útvonalakat nem tudom olyan formátumban letölteni, ami jó lenne az Easygps-nek (vagy az etrex h-nak egyáltalán). Remélem lehet ezen a kütyün gépen útvonalat tervezni, hiszen ott van a 20 tárolható útvonal helye... |
|
CacheRaiderz | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2011.07.09 18:27:01 (57821) |
Jaj, összezavarodtam kicsit. Tehát: a russa telepítésénél azt írja: a fájl nem telepíthető. A garminról meg kiderült, hogy a megadott link csak egy frissítés, az egész programhoz meg nincs elég hely. Mire beletettem egy microsd-t, addigra már eleve lemondtam a garminról, mert láttam, hogy a basic gps működik. Tehát lehet, hogy működik a garmin is, csak nem próbáltam ki a jó software-t, és úgy emlékeztem, hogy nem is működött.[ előzmény: (57820) diego, 2011.07.09 18:08:36] |
|
CacheRaiderz | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2011.07.09 16:59:24 (57819) |
6.1 van rajta, de még is sikertelen a telepítés. De feltettem a Basic GPS-t, ami igazából pont annyit tud, amire nekem most szükségem van. Azért köszönöm a segítséget!
Azért még mindig nem vagyok túlzott híve a multifunkcionalitásnak... Várom azt az outdoor GPS-t... :)[ előzmény: (57818) diego, 2011.07.09 15:38:45] |
|
CacheRaiderz | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2011.07.08 20:42:02 (57806) |
Sziasztok!
Amíg gyűjtök egy olcsóbb Garmin Etrex-re, arra gondoltam feltennék egy ingyenes szoftware-t windows alapú samsung omnia telefonomra, hogy addig is tudjak cache-elni. Ebben kérnék segítséget.
A lényeg, hogy az általam megadott koordinátához oda tudjon vezetni kb 20 méteres pontossággal, és hogy teljesen offline legyen. Térképem és iránytűm van :)
Segítségeteket előre is köszönöm! |
|
CacheRaiderz | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2011.05.09 22:05:26 (57536) |
Elnézést, ha amatőr a kérdés: Mi a különbség az oldalon megadott (N 47° 44,642') koordináták és az "óra-perces" ( N 47°44'38.52) koordináták között, illetve lehetséges-e átszámolás a kettő között? |
|
|
|