Összesen: 231 db hozzászólás
bpeti68 | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2012.03.22 12:21:48 (4699) |
A POI szerkesztésnél az "Új mező" -nél kijelölöd a "web"-et, nyomsz egy "adatok feltöltés"-ét, ekkor az új űrlapon kapsz egy új üres "web" mezőt, oszt beleírod a linket, majd megint mentesz.[ előzmény: (4698) Hev, 2012.03.22 08:40:40] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2011.11.25 12:07:41 (4288) |
A MapEdit önmagában kevés lesz.
Ahhoz minimum mp letöltési jog is kell, hogy az ID-t megtudja.[ előzmény: (4287) Old Eye, 2011.11.25 11:50:53] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2011.11.09 16:42:38 (4263) |
Én meg a ph. linkjeit áttettem a webes mezőkbe.
Tegnap előtt kezdtem el linkelni őket, de elég lassan haladok.[ előzmény: (4262) olahtamas, 2011.11.09 14:55:40] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2011.11.07 18:08:59 (4251) |
Szerintem is.
Belelinkeltem a Korona presszós POI-t és töröltem. (Így a felhasználója láthatja miért lett törölve)[ előzmény: (4250) pgyp, 2011.11.07 17:58:04] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2011.11.07 18:00:25 (60139) |
Magellan térképek, frissebb mint a tuhu-s 2010 januári: http://www.openmaps.eu/magellan
cserébe a turista jelzések az angol rövidítések szerint vannak, nincsenek beépítve a geoládák (ezeket a felhasználó töltheti rá), úton tervezés itt sincs, viszont van digitális magasság modell (DEM)[ előzmény: (60134) Vicky-Misi-Jázmin, 2011.11.07 15:36:31] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2011.10.30 09:50:15 (59799) |
Jó, de azért nem dobtad ki a FloatSpinEdit-et. :)
Vannak ilyen trükkök. Bonyolult a compilerek lelki világa.
Pl. egy TList leszármazott elemeinek törlése is nagyságrendekkel gyorsabb visszafelé mint előre.
type
PVertex = ^TVertex;
TVertex = record
lon:Double;
lat:Double;
end;
PPolygon = ^TPolygon;
TPolygon = record
box : array[0..3] of Double;
NumParts : Integer;
NumPoints : Integer;
Parts : TList;
Points: TList;
cimke: String;
end;
....
while PPolygon(F_Shapes[sx]).Points.Count>0 do
begin
vx := PPolygon(F_Shapes[sx]).Points.Count-1;
vertex := PVertex(PPolygon(F_Shapes[sx]).Points[vx]);
Dispose(vertex);
PPolygon(F_Shapes[sx]).Points.Delete(vx);
end;
PPolygon(F_Shapes[sx]).Points.Free;
PPolygon(F_Shapes[sx]).Parts.Free;
Dispose(PPolygon(F_Shapes[sx]));
[ előzmény: (59798) jekaeff, 2011.10.30 08:46:38] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2011.10.24 17:28:09 (4217) |
Hát még a "frissensült körettel" ára.
Akkor már csak ki kellene számolnunk, melyikünk nevezze át.
Ez-pec, kimehetsz...[ előzmény: (4216) Old Eye, 2011.10.24 15:38:54] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2011.10.24 14:27:19 (4215) |
Összegezve:
A fényképek és a koordináta ehhez a POI-hoz tartozik aminek a "hivatalos" neve "Udvarház csárda" lehet
A név, cím, telefonszám pedig egy másik vendéglőhöz Bánd központjában.
Kérdés, hogy melyikben 2000 Ft a frissensült körettel. :)[ előzmény: (4214) bpeti68, 2011.10.24 14:16:38] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2011.10.21 11:49:54 (59631) |
Ha nincs licenced az oprendszerhez, akkor nem mindegy, hogy mire kattintasz?
Így is úgy is 4 év a csillagban :)[ előzmény: (59630) Erdőjáró, 2011.10.21 11:42:51] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2011.10.16 15:46:07 (4199) |
Próbálok POI listát letölteni így, de valamiért az ötből mindig csak kettő van a letöltött állományokban.
Nem jövök rá mitől függ. Először úgy nézett ki, az a kettő jön le, amelyikben magasság adat van, de hiába adtam meg magasságot egy másikhoz,akkor sem szerepelt a letöltésben[ előzmény: (4198) bpeti68, 2011.10.16 15:32:50] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2011.10.04 16:59:09 (4190) |
A 11-nek itt az elődje: http://www.geocaching.hu/poi.geo?id=1780
0,002 szögperc az eltérés a kettő között.
A szelektív hulladékgyűjtőnél sem érdemes külön fölvenni a műanyag és a papír konténert. :)
A törölt poi lapján rákattintasz a közeli pontok linkre és ha az első élő pont 0,0km távolságra van és a típusa is ugyan az, a dátuma pedig régebbi, akkor valószínű, hogy azért lett törölve.[ előzmény: (4187) Bryan, 2011.10.04 15:37:22] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2011.09.26 15:13:13 (4166) |
Ez hajdanán kerekes kút lehetett. Ott a kerék és a henger is, csak a veder hiányzik a lánccal.
Aztán lefedték és tettek rá nyomót.[ előzmény: (4163) Erdőjáró, 2011.09.26 12:38:20] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2011.09.08 11:28:21 (58833) |
ám a feltalálók már dolgoznak azon, hogy a kerék forgásából nyert kinetikus energiával üzemeltessék a világítóeszközt
Mindig sejtettem, hogy a dinamó szovjet találmány és az imperialisták le vannak maradva.[ előzmény: (58828) yoggi, 2011.09.08 07:37:19] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2010.11.21 09:32:36 (10298) |
Az meg milyen dizájn lenne, ami a kapcsolati rétegtől tenné függővé,hogy mi küldhető és mi nem?
6 éves Nokián már 4 módon lehetett ezeket küldeni (MMS, SMS, Infra, BT). USB-n csak azért nem mert az még nem volt rajta.[ előzmény: (10297) Old Eye, 2010.11.21 08:25:23] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.11.12 12:31:47 (52831) |
OMP-n az angol név kezdőbetűit használják
Blue
Yellow
Green
Az E talán az education-ből jött.
A sztaki szótár nem ismeri a tanösvény szót, a google fordító meg teljesen mást ad.
Talán kérdezd meg az OMP fórumán.[ előzmény: (52827) Discover, 2010.11.12 11:46:21] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.09.18 23:37:35 (51856) |
Ez még jól jöhet, különben csak buborékot látsz, képet nem.
Ide kell egy pipa:
GE ->Eszközök ->Opciók->Általános->A helyzetjelző buborékok hozzáférhetnek a helyi adatokhoz és személyes adatokhoz.
Ezután a világvégével fenyeget, ha bepipálod, de máshogy nem fogja betölteni a képet.[ előzmény: (51851) Yoss, 2010.09.18 21:36:00] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.09.16 10:36:17 (51821) |
Állíthattam akár hová.
Konzekvensen nőttek az időeltérések több 10000-sec nagyságrendig. Ez volt a gyanús, hogy miután egyszer kiesett a szinkronból, nem talált magához.
600 másodpercre állítottam a tűrést. Megnéztem az időpontokat és minden problémásnak ítélt képhez volt 600 másodpercen belül nyomvonalpont. Csak ekkor már nem előrefelé, hanem hátra kellett volna keresse, amit egy korábbi képhez már megtalált.[ előzmény: (51820) R.Guszty, 2010.09.16 09:51:43] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.09.16 09:08:59 (51819) |
Nekem a gpicsync úgy viselkedett, mintha el sem tudná képzelni, hogy egy útvonalponthoz több kép is tartozhat.
Kb. 40 képet kellett volna egy nyomvonalon szétszórnia de a 15.-től állandóan kiesett a "szinkronból". A 16-19 képek valóban egy helyen készültek és egy útvonalponthoz voltak közel.
Ellenben a korábban lelcache által is említett Copix Photo Mapper gond nélkül megbirkózott a feladattal.[ előzmény: (51815) Juju, 2010.09.16 08:37:33] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.02.03 13:56:32 (46315) |
Tényleg, van olyan is. Akkor most revideálom korábbi beszólásom miszerint mind a kettőt jónak jelzi.
Igaz, itt kicsi sárga helyett kicsi kék.
[ előzmény: (46307) Mikulás trágársága elüldözött, 2010.02.03 12:46:07] |
|
bpeti68 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2010.02.03 12:11:16 (46301) |
van-e ennek valami előnye ahhoz képest hogy bemondja hogy "tarts jobbra"?
Szerintem csak bonyolult kereszteződéseknél lehet előnye ahol nincs helyismeret.
Látod, hogy hány sáv fog jobbra kanyarodni, mert lehet, hogy kanyar után 50 méterrel már balra kell és a csúcsforgalomba kezdhetsz bohóckodni ha kimentél a jobb szélsőbe.[ előzmény: (46299) camenzind, 2010.02.03 11:49:22] |
|
|
|