Előzmények
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2013.03.02 20:35:31 (3236) |
Külföldön hol?
Ha közép Európa: OMP,
Ha a világ többi része: OSM
(és még számtalan más lehetőség)[ előzmény: (3235) perro caliente, 2013.03.02 20:14:23] |
|
perro caliente | hozzászólásai | válasz erre | 2013.03.02 20:14:23 (3235) |
Ezek szerint akkor keressek egy helyi térképet (külföldön élek, így sajnos ezt a linket nem tudom használni) és ezt töltsem fel először a GPS-re. köszönöm szépen ![ előzmény: (3234) Attibati, 2013.03.02 19:01:13] |
|
perro caliente | hozzászólásai | válasz erre | 2013.03.02 17:52:16 (3233) |
Sziasztok!
Kezdő geocachingelő vagyok és technikai analfabéta :-(
Az első néhány ládát telefonra letöltött programmal találtam meg, ott egyszerűen rákattintottam, hogy mutassa a közelben levő ládákat és a kiválasztottnál kértem, hogy mutassa az útvonalat, és már indulhattam is.
Viszont többször pontatlan volt, vagy egyáltalán nem kapott jelet, úgyhogy most kaptam ajándékba egy Garmin Dakota 10-es kütyüt ami elvileg pontosabb és jobb a geocachingelésre.
Alapból nem voltak feltöltve ládák, de odáig eljutottam, hogy a geocaching.com-ról letölöttem azokat amik pillanatnyilag érdekelnek. (olyat lehet, hogy töltse le az összes ládát egy országban vagy egy adott környéken?)
Viszont hiába kattintok a Geocache pontok --> geocache keresése ---> kiválasztom azt amelyiket keresni szeretném --> felad egy térképet, de ha rákattintok, hogy "menj" akkor a következő hibaüzenetet kapom :
Útvonalszám hiba: A térképek nem tartalmaznak olyan utakat amikre számítást lehetne végezni.
Mi a teendő ebben az esetben? A használtai utasítás nem ír semmit erről.
Köszönöm ! |
|
|
|