+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Mapy Tourist
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
---------------
az összes fórum egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
---------------
az összes fórum egyben
Leírások
---------------
A játékról
---------------
FAQ
---------------
Egyesület
Ki kicsoda
Fórummoderálás
Közhasznúság, 1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
---------------
GC a sajtóban
Előzmények
Hev
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2019.10.07 10:58:51 (6818)
http://turistautak.hu/poi.php?id=31962
[
előzmény
: (6815) anettx, 2019.10.06 14:20:45]
anettx
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2019.10.06 14:20:45 (6815)
Szeretném jelezni, hogy a győrújbaráti mérőtoronynak nem jó a megadott koordinátája a POI oldalon:
https://www.geocaching.hu/poi.geo?id=184952
Szerintem ez a helyes koordináta:
47 34.692
17 39.566
Valaki tudja javítani? Köszi.
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[turistautak.hu]
[mozgó ládák]
[grafikonok]
[szavazások]
[jogi tudnivalók]
[e-mail]
[impresszum]