Előzmények
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.26 16:46:26 (5940) |
Ilyen nem rémlik, hogy "Magyarország egyben"... Esetleg innen ez lehetett?
(T3D maga egy megjelenítést végző alkalmazás - nem térképkimenet. Az openmaps.eu - ha erre gondolsz - felhasználja a turistautak.hu adatait. Ld. az oldalukon levő jogi tudnivalókat/impresszumot.)[ előzmény: (5939) Sz.Zsolt77, 2014.05.26 15:36:20] |
|
Sz.Zsolt77 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.26 15:36:20 (5939) |
Húha, lehet, hogy én nem értem a kérdést pontosan :) "Magyarország egyben"-t választom ki.
Letöltöttem közben a T3D-t, ott már látom az újakat, viszont a régiek közül nem mindent, gondolom a T3D nem minden POI kategóriát jelenít meg.
Ráakartam az openmap.eu-ra, itt a régiek fennvannak, az újak még nem, de gondolom ezt az oldalt nem Ti csináljátok.[ előzmény: (5938) Old Fairy, 2014.05.26 15:04:40] |
|
Sz.Zsolt77 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.26 14:45:37 (5937) |
Felvettem néhány POI-t a múlt héten, de még nem jelentek meg a térképen. Hogy működik ez a dolog? Automatikusan feldolgozza a rendszer ezeket és rákerülnek majd a térképre?
Olvasgattam a fórumot, de erről nem találtam infót.
KÖszi! |
|
|
|