Előzmények
pgyp | hozzászólásai | válasz erre | 2013.04.15 19:28:18 (5442) |
Nyert! De a példa szerintem jó: egy város beépített területétől párszáz méterre van a szomszédos falu közig határa, miközben a falu légvonalban 4 km-re van, egy elsőrendű főút másik oldalán...[ előzmény: (5440) KiVi, 2013.04.15 19:20:58] |
|
pgyp | hozzászólásai | válasz erre | 2013.04.15 18:43:17 (5438) |
ha cseremoha módosította, akkor azt talán vehetjük javításnak... Ha a POI feltöltője sem ismeri mely településhez tartozik, akkor ne javítsuk rosszra.
Csak 1 kérdés: mely település területére mutat a nyíl?[ előzmény: (5437) Old Eye, 2013.04.15 15:31:39] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2013.04.15 15:31:39 (5437) |
Csak azt tudom megállapítani, egy térképobjektumot (POI-t, vonalat, felületet) utoljára ki mikor módosította, de hogy mit ügyködött rajta, azt nem.
[ előzmény: (5436) Nargoth, 2013.04.15 15:25:18] |
|
Nargoth | hozzászólásai | válasz erre | 2013.04.15 15:08:22 (5433) |
Akkor itt a "régi" lehet a megoldás, bár Ecseny se nem új, se nem településrész, és ez a legközelebbi. :)[ előzmény: (5432) Old Eye, 2013.04.15 15:05:05] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2013.04.15 15:05:05 (5432) |
A POI felvitel WEB-es felületén megjelenô településlista
- régi
- nem tartalmaz településrészeket
- távolság szerint rendezett (a szerver nem ismeri a települések közig. határait).[ előzmény: (5431) Nargoth, 2013.04.15 14:28:43] |
|
Nargoth | hozzászólásai | válasz erre | 2013.04.15 14:28:43 (5431) |
Ezt a POI-t valaki áttette kézzel Szentgáloskérre?
http://turistautak.hu/poi.php?id=152359
Ecsenyhez sokkal közelebb van, én úgy emlékszem azt is írtam be hozzá, bár Ecsenyt valamiért nem adja fel a honlap közeli településként, ez mindenképpen hiba.
Egyébként "Lapai erdészháznak" hívták régen, akkor viszont Szentgáloskér-Lapapuszta lenne a helyes.
|
|
|
|