Előzmények
walky | hozzászólásai | válasz erre | 2012.04.08 15:30:54 (4761) |
Hali! Az én célom hasonló, csak magaslatokat szeretnék letölteni. Ugyanezeket a lépéseket végigcsinálva a magaslat-listával (http://geocaching.hu/poi.geo?code=43786) megindul a letöltés, csakhogy a fájl egy pontot sem tartalmaz. Kézzel böngészve a listát pedig persze látszik, hogy kéne lenni sok-sok pontnak benne. Konkrétan most Budapestet és Pest megyét jelöltem be szűrésnek. Mi lehet a probléma?[ előzmény: (4646) Old Eye, 2012.03.15 19:06:13] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 19:06:13 (4646) |
(1) http://geocaching.hu/poi.geo?code=41474 - látni fogod az összes forrásdt, amirôl tudunk
(2) ugyanez WEB lapon maradva lemész a lista aljára; Pontok letöltése különböző formátumokban - beállítod, ahogy akarod
(3) Ugyanez WEB lapon maradva tovább mész lefele; ott találod a szûkítési lehetôségeket
(4) Miután összeállítottad a kívánt listát, klikk a 'Letöltés' gombra.
(5) MapSource-sal megnyitod a forrásokat tartalmazó file-t, ráteszed a PC-re a kütyüdet, és átdobod az egészet.
(6) A kütyüdön az 'Egyéni POI-k' ikon mögött fogod megtalálni forrásaidat (Garmin sajátság)[ előzmény: (4642) Analyzer, 2012.03.15 18:46:49] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 18:46:49 (4642) |
Ohh, nem hat! En mar soxor becsultem ala a sajat hulyesegemet, ezert tettem fel a kerdest a forumon, ahol minden bizonnyal vannak nalam sokkal tapasztaltabb szakik. :)[ előzmény: (4641) kimici, 2012.03.15 18:34:46] |
|
kimici | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 18:34:46 (4641) |
Helló!
Most én is megnéztem, én sem találok semmi lehetőségét a letöltésnek.
De ez nem zárja ki, hogy van.[ előzmény: (4640) Analyzer, 2012.03.15 18:11:32] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 18:11:32 (4640) |
tehat: szeretnem vegigjarni mondjuk az eszaki kozephegyseget es a pilist, es szeretnem, ha a gps-ben lennenek az ismert forrasok koordinatai. bejeloltem a megfelelo megyeket es a "forras"-opciot, kaptam x-ezer talalatot. hiaba nyomkodom a "mehet" gombot, a koordinatak nem toltodtek le sehova, nem tortenik semmi. ez a problemam, erre kerdeztem, hogy egyaltalan lehet-e oket igy, egyszerre letolteni.
elnezest, ha elbeszelunk egymas mellett, es nem latom a fatol az erdot....[ előzmény: (4639) Old Eye, 2012.03.15 13:08:37] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 12:02:19 (4636) |
Szervusztok, Kedves Geo-Tarsak!
Segitsetek legyetek szivesek abban, hogy lehetseges-e valami modon egyszerre letolteni nehany megye forrasainak koordinatait a gps keszulekembe, vagy csak egyenkent kormolhetem be oket a POI-lista alapjan, miutan kivalasztottam az engem erdekloket. Elore is koszonom szepen! |
|
|
|