Előzmények
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 18:46:49 (4642) |
Ohh, nem hat! En mar soxor becsultem ala a sajat hulyesegemet, ezert tettem fel a kerdest a forumon, ahol minden bizonnyal vannak nalam sokkal tapasztaltabb szakik. :)[ előzmény: (4641) kimici, 2012.03.15 18:34:46] |
|
kimici | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 18:34:46 (4641) |
Helló!
Most én is megnéztem, én sem találok semmi lehetőségét a letöltésnek.
De ez nem zárja ki, hogy van.[ előzmény: (4640) Analyzer, 2012.03.15 18:11:32] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 18:11:32 (4640) |
tehat: szeretnem vegigjarni mondjuk az eszaki kozephegyseget es a pilist, es szeretnem, ha a gps-ben lennenek az ismert forrasok koordinatai. bejeloltem a megfelelo megyeket es a "forras"-opciot, kaptam x-ezer talalatot. hiaba nyomkodom a "mehet" gombot, a koordinatak nem toltodtek le sehova, nem tortenik semmi. ez a problemam, erre kerdeztem, hogy egyaltalan lehet-e oket igy, egyszerre letolteni.
elnezest, ha elbeszelunk egymas mellett, es nem latom a fatol az erdot....[ előzmény: (4639) Old Eye, 2012.03.15 13:08:37] |
|
Analyzer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.15 12:02:19 (4636) |
Szervusztok, Kedves Geo-Tarsak!
Segitsetek legyetek szivesek abban, hogy lehetseges-e valami modon egyszerre letolteni nehany megye forrasainak koordinatait a gps keszulekembe, vagy csak egyenkent kormolhetem be oket a POI-lista alapjan, miutan kivalasztottam az engem erdekloket. Elore is koszonom szepen! |
|
|
|