Előzmények
Péter60 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.01.14 11:49:22 (31332) |
Jogos az észrevétel, jól látod, elírtuk, vagy félrenéztük azt a bizonyos 5-öst, szóval a helyes koo.:
N 46° 28, 615'.
Kösz az odafigyelést, írok adminnnak, hogy javítsa.[ előzmény: (31331) VP, 2017.01.14 09:48:00] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2017.01.14 09:48:00 (31331) |
A láda északi koo. ezredpercei most ,516, de ez minden térkép és a GE szerint is Szlovénia, jó 150 m délre a Lendvától.
Szerintem ,615 lenne a jó ezredperc, az tényleg a folyó Mo.-i oldalára mutat, 10 m-re a folyótól.:
(Vagy rossz minden térkép és az űrfotó is.)[ előzmény: (31329) Strombus, 2017.01.13 21:12:58] |
|
Strombus | hozzászólásai | válasz erre | 2017.01.13 21:12:58 (31329) |
Többször mértük, két masinával, átlagolásra időt hagyva. Nekem ezek jöttek ki:
N 46° 28,513' E 16° 35,591'
N 46° 28,514' E 16° 35,591'
N 46° 28,515' E 16° 35,596'
Péter60-nak inkább az utolsóhoz hasonlóak és nekem is az utolsónál mondott legnagyobb, 2 m-es pontosságot.
A Lendva partjától 10 m-re álltunk. Isten bizony magyar területen.[ előzmény: (31327) VP, 2017.01.13 11:00:55] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2017.01.13 11:00:55 (31327) |
A megadott koordináták alapján a láda a Lendvától délre, szlovén területen van. A leírás alapján viszont magyar területen.
Melyik az igaz?[ előzmény: (31326) Péter60, 2017.01.13 01:29:46] |
|
|
|