Előzmények
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.30 13:55:11 (26974) |
Én barkácsoltam egy srtm adattáblát, ami magyarországot bőven lefedi (bővíthető). Ezzel megoldható lenne nem csak a hiányos adatok bevitele, hanem az elütések valamilyen szintű ellenőrzése is.[ előzmény: (26973) Old Fairy, 2014.05.30 13:06:02] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.30 13:06:02 (26973) |
Mellékszál, csak tájékoztatásul: A POI-knál nem kötelező a kitöltésük és nincs semmiféle automatizmus, amely kitöltené. Ennek oka az, hogy a GPS-alapú, kalibrált/kallibrálatlan barometrikus és az SRTM-modellből származó adatok összefésülését eddig nem tudtuk megoldani.[ előzmény: (26971) Mr Zerge, 2014.05.30 10:45:34] |
|
Mr Zerge | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.30 10:45:34 (26971) |
Valószínüleg szisztematikusan elkövetett hiba, ugyanis az egyéb pontoknak sincs magassági adata.[ előzmény: (26970) VP, 2014.05.30 10:38:20] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.30 10:38:20 (26970) |
A GCkikk ládának nincs magasság adata. (Letöltve pedig 0 m.)
Tudom, hogy a magasság adat nem nagyon érdekel senkit (ahol megadják, gyakran nagyon pontatlan), de ha már van ilyen adata egy ládának, akkor ki kéne tölteni rendesen. |
|
|
|