Előzmények
befi | hozzászólásai | válasz erre | 2009.12.29 16:03:44 (14252) |
Te is gyanús voltál:) a rövidebb távon 30, most mértem Kokot az M2-n 29 a 2-n 23, mind a kettő illik rá. Ezt tudtátok?[ előzmény: (14250) macikupac, 2009.12.29 15:23:32] |
|
macikupac | hozzászólásai | válasz erre | 2009.12.29 15:23:32 (14250) |
És akkor még nem kavartunk be azzal, hogy mennyire van Valtertől, vagy tőlem. Igazán rendes dolog volt tőlünk. :)))[ előzmény: (14248) erchegyia, 2009.12.29 14:17:00] |
|
magpet | hozzászólásai | válasz erre | 2009.12.28 23:44:47 (14241) |
Egyszeru halando szamara kezd atlathatatlanna valni a Kofola BT szervezeti felepitese... :)[ előzmény: (14240) macikupac, 2009.12.28 22:21:42] |
|
Kofola BT | hozzászólásai | válasz erre | 2009.12.28 14:31:01 (14219) |
Sziasztok!
Lesz egy új ládám a belvárosban. A kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok google earth-el mért koordinátákban mennyire lehet megbízni? Mert méterre pontosan be tudom lőni a helyeket, csak nem tudom merjek-e hinni neki. Csinált már valaki ilyet? Voltam kint coloradoval, és mértem úgy is 9-6m-es pontosságokkal. Nem tudom ez elég-e, de sajnos a városban nem tudtam jobbat kihozni belőle.
Vélemény? |
|
|
|