Előzmények
Attilagal | hozzászólásai | válasz erre | 2017.12.16 17:39:35 (6565) |
Köszönöm, megtaláltam. De jött egy új bibi :)
Miután feltöltöttem öket a gépemre (Garmin etrex30x), ott nem jelennek meg a szakaszok! A BaseCamp viszont kimutatja rendesen a készülékrôl. (A kektura.hu gpx-ekkel nem volt ez a gond.)
Ötlet?
[ előzmény: (6561) Old Eye, 2017.12.15 13:04:11] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2017.12.13 21:32:22 (6557) |
Kérjük, pontosítsd, melyik WEB lapon néztél utána az Írottkô - Sárvár (Túra01) szakasznak és honnan töltötted le a kérdéses szakasz nyomvonalát?
Linkeket (URL) is kérünk.
Köszönjük![ előzmény: (6556) Attilagal, 2017.12.13 20:21:24] |
|
Attilagal | hozzászólásai | válasz erre | 2017.12.13 20:21:24 (6556) |
Sziasztok!
Kezdô túrázò vagyok, s most ismerkedek a GPS-el is (Garmin etrex 30x)
Van egy kis problémám:
Letöltöttem a Kéktúra 1-4 szakaszát és betelepítettem a készülékbe.
Amikor megjelenítem az adott szakaszok nyomvonalát, akkor egyiknek sem stimmel a távja a honlapion megadottal.
Pl az Írottkô - Sárvár (Túra01) a honlapon 70,4km.rel van megadva, de emikor ugyanezt a szakaszt kijelenítem a Garminban ott akkor csak 38,1 km van megadva.
Ugyanez a felállás a többi (02,03,04) szakasszal.
Tudna valaki tanácsot adni hol a bibi?
Köszönettel, Attila |
|
|
|