Előzmények
alnibell | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.17 00:28:15 (6144) |
Csak nem annak beismeréséről van immár szó, hogy az elmúlt csaknem egy év törekvéseinek kierőszakolt eredménye nem üti meg a remélt szintet?[ előzmény: (6143) olahtamas, 2015.04.16 22:51:40] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.16 22:51:40 (6143) |
Az OKT -s káosz, az tény, de annak a sok változásnak, inkább azt kellene generálnia, hogy többet kell módosítgatni a térképet!
Vagy arra gondolsz, hogy belefásultak a káosz követésébe a rajzolók?[ előzmény: (6142) Medves, 2015.04.16 21:23:10] |
|
Medves | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.16 21:23:10 (6142) |
Szerintem ebben a dologban sokkal inkább ludas a kéktúra körül kialakult káosz mint bármi más egyéb közelmúltbéli esemény.
[ előzmény: (6135) olahtamas, 2015.04.15 22:54:10] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.15 22:54:10 (6135) |
Érdekes kérdéseket feszegetsz ezzel a szemlélet dologgal!
Nekem is az az érzésem, hogy kevesen lelkesednek annyira a kéktúra és egyéb nagyobb túramozgalmak útvonalának karbantartására.
Érdekes, hogy erre a Terény Cserhátsurány témára is csak mi ketten módosítottunk az adatbázison...
Majd ha egyszer talán ráveszem magam, akkor a Mapeditet is beizzítom majd valami virtuális gépen, egyelőre maradok a webes módosításoknál én is.
Mivel úgy tűnik ketten maradtunk, akkor lehet nekünk kellene megbeszélni, hogy mi legyen Upponnyal?
Az alapozás már megvan, akkor módosítsuk az OKT útvonalát?
Hiszen aki a terepen jár, már úgy is az átmeneti állapotot látja, és ha azt vesszük alapul, hogy az átlag user 2-3 hónapos frissítésű térképpel járkál, talán nyugodtan berajzolhatjuk tényként, az új OKT nyomvonalat szerintem.
[ előzmény: (6134) Hev, 2015.04.15 19:04:49] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.15 19:04:49 (6134) |
A kék kör közel 100 helyen változik, kisebb nagyobb mértékben és több kapcsolódó jelzés is módosul.
Természetesen dughatja a fejét a homokba aki a strucc politikát választja de pld. Uppony térségében is (és szerintem gyakorlatilag az esetek nagy részében) a kék sáv jelzés egy olyan útra kerül át ami jelenleg is szerepel a turistautak.hu-n csak éppen más a jelzése vagy nincs jelzése.
Fenntartom, hogy a megmaradt szerkesztők szemlélete nem olyan, hogy érdekelje őket az ilyen jellegű munka, ez persze nem baj és semmiképpen nem minősül számonkérésnek csak éppen a felhasználók ezt keresnék, ha nem itt akkor majd máshol.
Gy. k. az 1,3 Gb-os mutogatást pedig nyugodtan el lehet felejteni , az közép-európa és akit érdekel le tudja tölteni. Akinek csak Magyarország kell azt is letöltheti, Tamás megadta a linket, 102 Mb ! |
|
|
|