Előzmények
Csabesz | hozzászólásai | válasz erre | 2006.09.16 20:56:18 (9804) |
Gondoltam a sok kesser most úgysem ér rá, úgyhogy kipróbáltam :-)
Szóval ahogy magpet is mondja, a mapsource által készített gpx-et megeszi (az ittenit nem). Tehát letöltöd mondjuk mps-ben, mapsource-szal kitolod gpx-be, és azt feltöltöd a poi loaderrel.[ előzmény: (9803) kutyu, 2006.09.16 20:53:31] |
|
kutyu | hozzászólásai | válasz erre | 2006.09.16 20:53:31 (9803) |
Ok, de ha innen akarom a poi-t meg a ladakat felnyomni gpsbe akkor melyik formatumot valasszam a sok kozul??
[ előzmény: (9802) magpet, 2006.09.16 20:50:25] |
|
kutyu | hozzászólásai | válasz erre | 2006.09.16 20:41:08 (9801) |
En ugy tudom hogy csak .csv-t meg .mps-t eszik.
Jo lenne tudni melyik formatumot lehet tolteni az itt levok kozul...
En tobb olyan pontot is talaltam ami a NG4.3 22.000-es POI ban nincs benne.
[ előzmény: (9800) Csabesz, 2006.09.16 20:26:32] |
|
Csabesz | hozzászólásai | válasz erre | 2006.09.16 20:26:32 (9800) |
Azt hiszem, egyiket sem. Valamilyen mapsource formátumban célszerű letölteni, és utána onnan elmenteni gpx-be. Úgy emlékszem, azt is megeszi a poi loader. De ebben most nem vagyok biztos, mert elég régen használtam (ami nekem fontos, az rajta van a térképen, ami meg nincs, hát azt meg bejelentem, és akkor az is rajta lesz :-)).
Lehet, hogy valamelyik innen letölthető formátum közvetlenül is jó, majd valaki leírja, ha így van, és én is tanulok belőle. |
|
|
|