Előzmények
LionDaddy | hozzászólásai | válasz erre | 2018.10.10 15:09:19 (77168) |
Valószínűleg ez semmiben nem különbözik attól, mikor én a nagy OMP-ből kijelölöm M.o.-t vagy Erdélyt és külön-külön tolom fel az Oregon 450-re.
Csak azt tudom mondani, próbáld ki![ előzmény: (77167) VP, 2018.10.10 14:30:14] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2018.10.10 14:30:14 (77167) |
Az biztos, hogy nem nevezgettem át fájlokat (mert a CSx-en nem lehetett és nem is kellett, és így ez fel se merült bennem), és az is biztos, hogy rajta voltak a különböző nevű térképek. Most Bl4st3r törölte le, amikor próbálta rendbe rakni a kütyüt.
Nyilván változott valami: akkor rajta volt a gyári base map, most nem, mert az is letörlődött.
A GPS a hard reset után elvileg olyasmi kéne legyen, mint szűzen - de ez se igaz, pl. szerencsére a saját profilom az túlélte, és nem kellett mindent újra beállítgatni, csak bekapcsolni a saját profilt.
Lehet, most másik mapsource verziót használtam.
...
Ha átnevezgetek, akkor azt is lehet, hogy pl. a nagyon nagy omp-t több részletben tolom fel, és más-más nevet adok a részeknek?
[ előzmény: (77166) LionDaddy, 2018.10.10 14:21:54] |
|
LionDaddy | hozzászólásai | válasz erre | 2018.10.10 14:21:54 (77166) |
Az, hogy tavasszal miért működhetett, ha mindent (valóban és nem csak úgy emlékszel) ugyanígy tettél, nem tudom, de kétkedve fogadom. A vas vas, a szoftver szoftver...
A fájl átnevezés nem befolyásol, a GPS látni fogja. Enélkül a 2. feltöltés felülírja az 1. által létrehozott fájlt, így az "elvész".
Anno zöldfülűként én is itt kaptam a tanácsot, azóta is így frissítek térképet és működik. :)[ előzmény: (77165) VP, 2018.10.10 14:15:10] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2018.10.10 14:15:10 (77165) |
Még annyi: a fájl átnevezése nem befolyásol semmit? Ugyanúgy látja majd a GPS a térképet?[ előzmény: (77164) VP, 2018.10.10 14:14:28] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2018.10.10 14:14:28 (77164) |
Jó, ezt meg fogom próbálni.
A nagy kérdés: tavasszal miért működött ez?
Ugyanígy feltöltöttem a térképeket, és a rendszer saját maga mindent néven nevezett. Sőt, a giganagy OMP-t (akkor a teljes Közép-Európát feltoltam), több darabban, mert egy része csak a plusz kártyára fért.
[ előzmény: (77163) LionDaddy, 2018.10.10 12:05:29] |
|
LionDaddy | hozzászólásai | válasz erre | 2018.10.10 12:05:29 (77163) |
Amennyiben 1 db gmapsupp fájlban vannak a térképek, akkor valószínűleg egyszerre jelölted ki a térképeket és egy feltöltéssel küldted át a GPS-re.
A külön ki-be kapcsolhatósághoz egyszerre csak egy térképet jelölj ki, azt küld is át a GPS-re, majd rögtön nevezd át a gmapsupp fájlt, aztán ezt ismételd meg még 2x. :)
[ előzmény: (77159) VP, 2018.10.10 10:42:33] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2018.10.10 10:42:33 (77159) |
Sziasztok!
62S
Nemrég írtam a lefagyásáról, és hogy Bl4st3e segített hard resettel újra indítani.
Eddig különböző térképek voltak rajta, amiket külön-külön be tudtam kapcsolni. Ezeket Mapsource-szal raktam fel.
Most ugyanezt tettem: három térképet (Naviguide, OMP és egy angol openmtb) töltöttem fel, de zek most egy gmapsupp nevű fájlba kerültek a gépen, és nem lehet őket külön-külön ki be kapcsolni (ami az átfedő térképeknél nagyon nem jó).
Mit csináltam rosszul?
Emlékeim szerint pontosan így töltöttem fel tavasszal is a térképeket, még többet is, de akkor külön-külön ki-be kapcsolhatók voltak. |
|
|
|