Előzmények
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.08.11 13:11:30 (77072) |
Van itt, a szerveren ilyen processz.
Saját track-et meg lehet nézni a raszteresen. A processz a track-et nemcsak átnézi, adataiból meghatározza a megjelenő térkép pozícióját és zoom szintjét, hanem kisimítja a track-et, kihagyja a feleslegesnek tekinthető pontokat, a saját SRTM modell alapján kiszámolja a szintkülönbséget, elkészíti magassági profilt.
Ezért van az, bármely terepen húzott track-ről ahány megjelenítő, annyiféle eredményt kapunk. Ez természetes.[ előzmény: (77069) vrobert82, 2018.08.11 09:26:06] |
|
vrobert82 | hozzászólásai | válasz erre | 2018.08.11 09:26:06 (77069) |
Tul sokat alltatok, ill mentetek lassan (>3km/h). Sajnos olyankor eleg csunyan el kezdi teleszemetelni
a track -et (firkal) .... Nemigazan tudom mi lehet ra a megoldas, mert az autopause miatt meg alul fog
merni jocskan, ha lassu a menettempo .... Utolag ki lehet szepen takaritani a track -et kezzel, de biztosan
van erre vmi automatizmus is mar ....[ előzmény: (77067) Pongi, 2018.08.10 22:11:48] |
|
Pongi | hozzászólásai | válasz erre | 2018.08.10 22:11:48 (77067) |
Lehet, hogy volt már korábban téma és akkor bocs, de most egy eltérésre figyeltem fel (Oregon 700). Legutóbbi túrámon a túra végén, amikor le akartam zárni a trackelést a megtett távra 10,53 km-t írt ki a készülék. Otthon BaseCampba letöltve viszont már csak 9,3 km-t mutatott az adattábla. Mi lehet ennek az eltérésnek az oka? |
|
|
|