Előzmények
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2016.04.04 06:32:50 (74758) |
Akkor nincs tippem az okra... kikerülő megoldásként esetleg érdemes lenne gpx-ről gpx-re "konvertálni" gpsbabel-lel. Nekem az szokott segíteni a munzee-oldalról letöltött gpx esetén, amit nem hajlandó "simán" megnyitni a mapsource-om.[ előzmény: (74757) Marton Zoli, 2016.04.04 04:37:28] |
|
Marton Zoli | hozzászólásai | válasz erre | 2016.04.04 04:37:28 (74757) |
Sajnos nem. Mindkettőnél meghagytam az alapértelmezett nevet (ahogy korábban is) abban pedig csak szám, kötőjel és alulvonás van.[ előzmény: (74756) halaszkiraly, 2016.04.03 23:11:49] |
|
Marton Zoli | hozzászólásai | válasz erre | 2016.04.03 21:35:53 (74755) |
Ismét Locus kérdésem lenne.
Rögzírek egy track-et, elmentem majd exportálom. A telefonban a megfelelő mappában megkeresem majd átmásolom a számítógépre. Ezt a fájlt szeretném megnyitni de a Basecamp és a Mapsource is hibát jelez.
Ha ezt a "hibás" fájlt feltöltöm a GCKUPA-ba a nyomvonalaim közé (#3961, #3984) akkor hibátlanul kiértékelődik.
Elvileg mindent úgy csinálok mint régen de ezt a két utolsó tracket nem tudom megnyitni.
??? |
|
|
|