Előzmények
mato | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.05 04:31:46 (74058) |
Tippelgetek-kérdezgetlek.
Segíteni nem feltétlen tudok, de Garmin-furcsaságokkal küzdöttem már (és legtöbbször kiderült, hogy én vagyok a hunyó) :-)
- Ha GCkód szerint keresel, akkor se látod a felkeresendő ládát és leírását?
- SD kártyára, vagy a belső tárhelyre tolod a gpx-et? (SD kártya okozott már nekem kellemetlen meglepetést, sok havi szívás után kiderült, hogy az volt a szar, csere után minden működött)
- Közvetlenül tolod a gpx-et a Garminra, vagy valamilyen windowsos file-kezelővel?
- Esetleg Garmin szoftverrel viszed át (Pl. BaseCamp)?
- Milyen oprendszerből tolod a Garminra a gpx-et? (windows, linux, osx? )
- A feltöltött ládákat POI-ként sem látod?
Hirtelen ennyi.
Remélem, hogy felvetéseimmel előrébb jutsz, igyekszem én is mihamarabb reagálni esetleges további kérdéseidre.
[ előzmény: (74054) GrayWolf, 2015.09.04 20:54:00] |
|
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:54:00 (74054) |
Ha az összes ládát feltöltöm rá, akkor az összesből válogat ki 50-et, tehát nem távolságfüggő. Teljes resetet még nem mertem. Egyrészt mert hónapokba telt az igényeimre szabni a profilokat, másrészt mert folyamatos használatban van. (Autóban is ezt használom)[ előzmény: (74053) yoggi, 2015.09.04 20:50:53] |
|
yoggi | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:50:53 (74053) |
Nem lehet hogy be van állitva hogy az aktuális poziciótól adott távolságra adott számú láda jelenjen meg?
Teljes resetet próbáltál?
[ előzmény: (74052) GrayWolf, 2015.09.04 20:46:44] |
|
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:46:44 (74052) |
Azt én is tudom, hogy nem stimmel, ezért írok ide. Egy hete frissítettem a szoftverét is a legújabbra, ez sem segített. Bármennyit rátölthetek, csak 50 jelenik meg a listában és a térképen is. Nem jöttem mrá milyen logika alapján válogatja ki azt az ötvenet, mert elég random. Előtte Dakotám volt, ott elfogadtam, de egy Oregonnál azért elég vicces az 50.[ előzmény: (74051) Yoss, 2015.09.04 20:39:57] |
|
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:39:57 (74051) |
Ott valami nem stimmel. Nekem az összes magyar és elég sok .com-os láda rajta van, mind meg is jelenik.. [ előzmény: (74050) GrayWolf, 2015.09.04 20:38:10] |
|
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:38:10 (74050) |
Sziasztok! Oregon 600 miért csak 50 geoládát jelenít meg a GPX-ből, amikor mindenütt azzal dicsekednek, hogy korlátlan láda rátölthető? Mondjuk ez igaz is, csak nem jeleníti meg. Most már nagyon bosszant, hogy mindig ki kell nyomtatnom a ládaoldalakat és pötyögni egyenként a koordinátákat. Nincs szűrő bekapcsolva. Több külső fórumon olvastam, hogy másoknak is problémát jelent, de megoldás még sehol sem született. Valakinek tapasztalat? |
|
|
|