Előzmények
Photographer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.04.30 09:28:41 (62580) |
Én is olvastam "ms550603" kérdését itt és a Navitel fórumán is, azonban nem tudok hozzászólni, egy kicsit ez magas már nekem. De a Navitel "specialistái" a teljesség igénye nélkül Peter68, Kurdi_Robert ...stb. már foglalkoznak a témával, mert ez az ő szakterületük; én csak egy "mezei" felhasználó vagyok! :) [ előzmény: (62579) halaszkiraly, 2012.04.29 19:54:11] |
|
ms550603 | hozzászólásai | válasz erre | 2012.04.29 18:09:51 (62577) |
Érdekes dolgot tapasztaltam ! A letöltött ".ntm" Navitel térkép file-okat átkonvertáltam egy programmal ".img" Garmin térkép file-á. A megadott linken lévő "Mapedit" programmal megnyitva a ".img" file-t ott helyesen megjelenik az összes turista jelzés !
A Navitel 5.0.1.76 navigációs programban vagy nem jelenik meg a turista jelzés (helyette kiírja a kódját pl.: K+, P+ VM+, Z4, stb...) vagy hibás képet jelenít meg (pl.: Z -re tele zöld négyzet, KQ VM+ -re tele piros háromszöget jelenít meg).
Nem tudom mit lehetne változtatni a Navitel programon ill. beállításain, de lényeg az hogy nem a "turistautak.hu"-ról letöltött térkép a hibás (az hordozza a helyes információt, de a Navitel nem tudja helyesen lekezelni) !!!
Ha valakinek van tippje a probléma megoldására a Navitel-re, kérem jelezze ![ előzmény: (62573) ms550603, 2012.04.29 01:21:07] |
|
ms550603 | hozzászólásai | válasz erre | 2012.04.29 01:21:07 (62573) |
Tévedtem. Megjelenik nagyon nagy nagyításnál, csak hiányos és ami látszik az is hibás ! Pl.: Mátraszentimréről a "tele" zöld négyzet az valójában zöld "csík". A piros "tele" háromszög valójában kék "tele" kör ! |
|
|
|