Előzmények
Feri_1 | hozzászólásai | válasz erre | 2011.09.11 09:34:33 (58965) |
Szia.
Bemásoltam a könyvtárba. Király is lett, megjelent a Geocash-ok menüben.
Viszont amikor rákattintok az Útvonalpont kijelölése-re, akkor azt írja: Útpont memória megtelt :(
Ha a Beállítás/Visszaállítás-nál az Össz.útpont törlés funkciót választom, akkor ki is törli (azaz tudok rögzíteni), viszont ki-be kapcsolás után "kiüríti" a Geocash-okat is!
Szerinted mit rontok el? [ előzmény: (58947) Togo, 2011.09.10 18:57:56] |
|
Togo | hozzászólásai | válasz erre | 2011.09.10 18:57:56 (58947) |
1. A file formátum jó (már ha groundspeak gpx-röl van szó), de nem mapsource-ön keresztül kell feltölteni a GC pontokat, mert akkor waypoint lesz belőlük, hanem simán file másolással kell a GAERMIN/GPX könyvtárba másolni a GPS-en.
2. Lehet így is, vagy bekapcsolod a tracklogolást, és akkor a ládától a húzott vonal szerint sétálsz vissza. De a az általad mondott valóban egyszerűbb megoldás. :)
A másik meg arra jó, ha ezt a pont megadást elfelejtenéd. :)
[ előzmény: (58945) Feri_1, 2011.09.10 18:45:44] |
|
Feri_1 | hozzászólásai | válasz erre | 2011.09.10 18:45:44 (58945) |
SZiasztok.
Megvettem az Oregon 450-et :). Mapsource program oké; turistautak oké. Viszont a Geocashing pontokat az útvonalpontokba menti. És így a 3056 db felvitele miatt nem maradt itt hely, hogy útvonalpontot mentsek el. Én .gpx formátumba mentettem (és töltöttem a MapSourc-ba; kütyü-be) a Geoládák helyét. A MapSource-nál a waypoints-ba importálja egyből.
1. jó-e ez a fájlformátum?
2. Azt gondoltam, hogy az útvonalpontba pl. bementem a kocsi helyét, és akkor ide majd visszanavigál a geoládától. Így kell? :)
Kösz, Feri
|
|
|
|