Előzmények
Bandy | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.28 21:55:30 (55950) |
Bár ehhez sokan jobban értenek, de a kütyüvel az img tudomásom szerint nem átnevezhető.
Én egyenként teszem fel a mapszósszal a térképeket, és ott egyenként átnevezem őket total comanderrel a megfelelő névre, (tuhu.img, omp.img topoguide.img, stb) Majd töltöm a következőt, ami szintén gmapsupp.img lesz, de nem talál ott hasonlót, ezért nem is írja felül.
Ezek után a vason térképválasztáskor, az eredeti nevükön választhatók ki egyenként. (Tehát topoguide hungary 2.11) vagy hasonló, attól függetlenül, hogy én minek nevezem át.[ előzmény: (55944) Old Eye, 2011.03.28 19:52:01] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.28 19:52:01 (55944) |
Espanol!
van hozzá Topoguide és Naviguide térképem, amiket a Mapsource segítségével fel is töltöttem a készülékre
Ha külön-külön töltötted fel, akkor csak az egyiket láthatod. Ha egyszerre, akkor nyugodtan melléjük teheted a tuhuról letöltött térképet, ahogy Bandy mondta.
Bandy!
Ha több IMG file van az Oregon 300-as készüléken, lehet a terepen kiválasztani, melyiket akarjuk használni?
Ha nem, (azaz csak GMAPSUPP.IMG használható), lehet a terepen az elôzôleg feltöltött IMG file-okat átnevezni a kütyün?
[ előzmény: (55943) Bandy, 2011.03.28 19:28:01] |
|
Bandy | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.28 19:28:01 (55943) |
A mapsource által feltöltött utolsó térkép van mindig csak a gépen. Törli az előzőleg feltettet/feltetteket.
Megoldás:
1. a mapsource-ban több, esetedben mindhárom térképet jelöld ki, és egyben töltsd fel. Akkor válogathatsz közöttük.
2. Töltsd fel bármelyiket, majd a vason, bármilyen fájlkezelővel nevezd át, mondjuk tuhu.img-re. Utána mehet akár mapsourcéval a következő,
meg a következő, és nem törli le.:-))[ előzmény: (55942) Lucius, 2011.03.28 19:20:14] |
|
Lucius | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.28 19:20:14 (55942) |
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem..! Garmin Oregon 300-as készülékem van. Ahogy illik, ahogy kell, van hozzá Topoguide és Naviguide térképem, amiket a Mapsource segítségével fel is töltöttem a készülékre. Nem vagyok telhetetlen, de még feltöltöttem rá a turistautak.hu-ról is egy térképet. (egy stabil túristaút sokat segít túra közben..)
A gondom az hogy a vas mindig csak a legutoljára a Mapsource által feltöltött térképet adja be nekem. Tehát nem tudok váltani mondjuk a Topoguide és a Naviguide között. Egyedül csak letíltani tudom az utoljára feltöltött térképet.. :( Gyanítom hogy én vagyok a hibás és nem a készülék.. Hogyan kellene helyesen váltanom a térképek között vajon?
Előre is hálás köszönetem a tanácsért! |
|
|
|