Előzmények
Yumi | hozzászólásai | válasz erre | 2009.11.04 08:49:16 (44170) |
Andreas, köszönöm...megint bebizonyosodott, hogy nem a gép hülye,hanem aki kezeli...[ előzmény: (44150) Andreas, 2009.11.03 13:42:10] |
|
Yumi | hozzászólásai | válasz erre | 2009.11.03 13:32:41 (44147) |
Légyszíves ezt fejtsed ki, ezt hogyan csinálod a "nehézlovasság" számára.Köszönöm[ előzmény: (44146) scele, 2009.11.03 13:19:23] |
|
scele | hozzászólásai | válasz erre | 2009.11.03 13:19:23 (44146) |
Használd az omp-t és/vagy onnan szedd le a turstaút kiemelést. Én ezt használom és nagyon bejött.[ előzmény: (44145) Csuhás, 2009.11.03 13:07:58] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2009.11.03 13:07:58 (44145) |
Oregon 300-on használom a tuhu jelzett utakat a topo guide felett. A gondom az hogy a gpsen nem tudom megkülönböztetni a turista utakat az aszfaltozott főutaktól. Mindkét úttípus vastag sárga csíkkal jelenik meg.
Gondolom valami Typ file orvosolhatná a gondot. Sajnos hiába böngésztem a netet nem találtam megoldást. Tudna valaki segíteni? |
|
|
|