Előzmények
bolyak | hozzászólásai | válasz erre | 2009.05.05 11:19:07 (39887) |
Pocket query-t akarsz krealni? Csinalj tobbet, kisebb koratmerovel, es szurj tobb dologra.
En pl, csak a hagyomanyosra szoktam szurni, es a nehezseget is es a terepet is lejjebb szoktam venni, mert kulfoldon ugysem erek ra nagyon kuzdeni (mondjuk egy varosban a terep annyira nem jatszik), igy egy csomo kiesik. Ha mondjuk csinalsz egy kisebb kort a belvarosban, meg egy parat azokon a reszeken ahol valoszinu jarkalni fogsz, akkor egyben biztos nem lesz tobb mint 500. Ilyen query-bol csinalhatsz egy csomot es ha van hol tarolnod, akkor eleg csak azokat rarakni az Oregonra amik epp aznap kellenek, igy az o 2000 korlatja sem akadaly. Tudom az ember lubickolni akar a lehetosegekben, aztan a vegen toredeket sem hasznalja ki. En Ausztraliaba csinaltam vagy 30 query-t , aztan a vegen 27 talalat lett csak belole.[ előzmény: (39873) Yoss, 2009.05.05 08:50:53] |
|
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2009.05.05 08:50:53 (39873) |
Erre nem is gondoltam, igen asszem ez lesz (legalább részben) a megoldás. Bár most indítottam egy lekérdezést London központ +50km sugárban csak hagyományos ládára és így is beleütközött az 500-as korlátba. [ előzmény: (39866) Saughassy, 2009.05.05 07:44:24] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.05.05 07:44:24 (39866) |
Mapsource-ban egymasra masolva felulirhatod az egyformakat, de nem tudom mi lesz a szoveges informaciokkal mentes utan. Remelem nem szedi ki, lassan en is szembesulok ezzel a problemaval, szoval jegyzetelek;)
Viszont lehet azzal probalkozni, hogy kategoriankent szursz, tehat ua koordinata, ua sugarral, csak hagyomanyos, majd csak mistery. Igy altalaban eleg nagyot le lehet fedni. Vagy hasznald a tervezett utvonal menten levo ladak letolteset.[ előzmény: (39856) Yoss, 2009.05.05 00:10:42] |
|
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2009.05.05 00:10:42 (39856) |
Sziasztok!
Van valakinek ötlete, hogy a .com-on hogy állítsak össze úgy lekérdezést, hogy megkerüljem az 500-as korlátot? Konkrétan Londont és környékét szeretném letölteni és belenyomni az Oregonba. Ez több, mint 500, de hogy állítsam be úgy a lekérdezést, hogy ne legyen bennük ismétlődés? Több gpx összefűzhető mapszósszal, csak meg kéne oldani az inputokat. Előre is köszi minden hasznos ötletet. |
|
|
|